Jilet Nasıl Kullanılmalı?

Gilette Blue 3 Comfort öneririm. Tıraş kremi veya köpüğüyle de yüzünüze yeterince kayganlık sağlarsanız, isteseniz de yüzünüzü kesemezsiniz.

Hocam evde bu setten var. Jileti iş görür mü, nasıldır? Bu arada jileti uzun zamandır kullanılmadan duruyordu, sorun olmaz değil mi?

Bende babyface olmak istiyorum, daha önce 2-3 defa tıraş köpüğü ile beraber aldım hiçbir şekilde kesmedim bir yerimi.
İçime su serptiniz. Kesinlikle kullanırım krem ve köpük. Bilmiyorum kullanıyor musunuz fakat jilet sıfır ve hızlı şekilde alıyor diye kolayıma geliyor o yüzden bacak ve kolum için de kullanmayı düşünüyorum. Vücut için kullanmalı mıyım? Hassas bölgelerde kullanmayacağım, sadece bacak ve kol.
İleride sorun çıkartmaz mı peki? Pala bıyık gibi vs.

Bende babyface olmak istiyorum, daha önce 2-3 defa tıraş köpüğü ile beraber aldım hiçbir şekilde kesmedim bir yerimi.

İleride sorun çıkartmaz mı peki? Pala bıyık gibi vs.

Bilimsel araştırmalar çıkartmaz diyor, gürleştirmiyor diyor. Bende denemeye karar verdim.

Tıraş öncesi, sırası, ve sonrasında ne kullanmalıyım? Tıraş sırasında köpük mü krem mi tam anlamadım. Sonrası için aşağıdaki ürün güzele benziyor. Ne dersiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı