Jira neden Technopat Sosyale girmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yediği son gereksiz cezadan sonra bıraktı(benim düşüncem tabii, kendi açıklama yapmadı), ben de bakıyorum arada gelmiş mi diye.
1579509706253.png

Son konusunda da bu kadar saçma bir mesaj geldi ve 2 moderatör tarafından beğeni aldı.

Bu Lodge kim ilk defa görüyorum. Yaptığı ukalalık ve kıskançlıktan başka bir şey değil. 700 mesaj sayısına sahip birinin Technopat'ı Technopat yapan kemikleşmiş üyelerinden birine karşı bu şekilde mesaj atması hadsizliktir, çekememezliktir. Sever sevmezsin çıkıp Jira gibi birine açtığı konuda mesaj ve beğeni kasıyor deme hakkın yoktur, bu şahıs gibi ukala kişiliklerin tanımadığı kişileri bu tür sözlerle aşağılaması küstahça bir davranıştır.

Kendine vakit ayırıyor olsa gerek. WhatsApp'dan da mesajlara tek tük yanıt veriyor.

Son düzenleme:
Bu Lodge kim ilk defa görüyorum. Yaptığı ukalalık ve kıskançlıktan başka bir şey değil. 700 mesaj sayısına sahip birinin Technopat'ı Technopat yapan kemikleşmiş üyelerinden birine karşı bu şekilde mesaj atması hadsizliktir, çekememezliktir. Sever sevmezsin çıkıp Jira gibi birine açtığı konuda mesaj ve beğeni kasıyor deme hakkın yoktur, bu şahıs gibi ukala kişiliklerin tanımadığı kişileri bu tür sözlerle aşağılaması küstahça bir davranıştır.
Ukalalık ve kıskançlık senin için ne ifade ediyor bilmiyorum fakat mesaj sayım az olabilir ama uzunca bir süredir buradayım ve neyin ne olduğunu çoğu kişiden daha iyi biliyorum. Kıskançlık ve çekememezlik yapacak bir şeye sahip bir insan değil, en azından benim için. Emin ol hakkım olmasa yazdığım mesajı moderatörler beğenmek yerine silerdi. Seni konuya çağırıyorum kimin ne kadar haklı olduğu yeterince belli, neden kilitlendiği ise de belli.

Son düzenleme:
Ne kadar boş konu. Kimmiş bu jira hem? Boşverin kim ne yapıyorsa, bilgileniyoruz tartışıyoruz yeter 🤠

@Lodge Konu beni ilgilendirmiyor haklı ve haksız olduğunu burada söylemiyorum. Bir şey bildiğinde yok, Jira'yı bu sözlerle aşağılamak ukalalıktır, sevmiyor olabilirsin çıkıp mesaj ve beğeni kasma derdinde deme hakkın yok. Adam yeteri kadar mesaj ve beğeni sayısına sahip zaten işi gücü yok o açtığı konudan mesaj ve beğeni primi mi kasacak, hadsizlik yapmayın.

Dostum konu ile alakası yok ama senin resim gene türemeye basladi.
Öyle mi? Kim kullanıyor resmi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı