Jira neden Technopat Sosyale girmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haksız yere olduğunu düşündüğünü bir ceza hakkında konu açtı ve her türlü tartışmaya rağmen net bir cevap alamadı gibi gözüküyor.

İnsanlara yardımcı olmaya çalışırken haksız yere ceza almış olduğu için kızmış gibi.

Daha önce ben de bırakıyorum demiştim, bir arkadaşım vazgeçirmişti. Aynı nedenlerden ötürü :) Az zamanım kaldı, ben de gideceğim.

Nerdeesin Jiraaaaağğ 😢

jr.jpg

Şaka maka bırakmamıştır inşallah ya ne güzel anket konularıma katılıyordu 😄

@Lodge Konu beni ilgilendirmiyor haklı ve haksız olduğunu burada söylemiyorum. Bir şey bildiğinde yok, Jira'yı bu sözlerle aşağılamak ukalalıktır, sevmiyor olabilirsin çıkıp mesaj ve beğeni kasma derdinde deme hakkın yok. Adam yeteri kadar mesaj ve beğeni sayısına sahip zaten işi gücü yok o açtığı konudan mesaj ve beğeni primi mi kasacak, hadsizlik yapmayın.
Evet bildiğim yok, tamam. Şunu anla, böyle bir hakkım olmasa mesajımı yetki sahibi insanlar beğenmek yerine silerlerdi. Demek ki söyleyebiliyorum. Nerede ukalalık yapıyorum peki?
@Abu! komik olan nedir?

Son düzenleme:
@BERWAR Şikâyet gibi anlaşılmasın, bir konuda farketmiştim. Bu konuda titizdiniz galiba, kullanıcı adını kapatayim yanlış anlaşılmasın.

Dosya Ekleri

• 20200120_215649.png
    20200120_215649.png
    106,5 KB · Görüntüleme: 63
@BERWAR Şikâyet gibi anlaşılmasın, bir konuda farketmiştim. Bu konuda titizdiniz galiba, kullanıcı adını kapatayim yanlış anlaşılmasın.
Fotoğrafın alt tarafında kullanıcının adı gözüküyor ona dikkat etmemişsiniz sanırım :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı