Jitbit macro recorder nasıldır?

sir_adaninsan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde bilgisayarımı değiştirdim ve eski bilgisayarımda kullandığım bir programı tekrar yüklemek istiyorum ama güvenli olup olmadığı konusunda emin değilim. Her ne kadar kullandığım süre boyunca hiçbir sorun yaşamamış olsam da veya hiçbir taramadan zararlı bir şey çıkmasa da aklıma takılan bir şeyden dolayı emin olamıyorum.

Aklıma takılan şey ise program normal şartlarda ücretli olmasına rağmen kullanıcıların benim gördüğüm hepsinin internette dolaşan tek bir lisans üzerinden programı kullanması ve firmanın buna hiçbir şey dememesi beni şüphelendiriyor ve bunca insan bir sürü farklı cihazdan tek bir lisans ile kullanıyor programı sadece 1 lisans nasıl bu kadar çok makinede çalışıyor. Bunları anlamıyorum ve internette program hakkında pek bir şey bulamıyorumda bulsam bile net bir şey bulamıyorum.

( Malware Removal for JITBIT MACRO RECORDER ACTIVATOR.EXE - Hack.Tool/Gen-Crack )

Son olarak aklıma takılan bir şey daha var burada bahsi geçen dosya orijinal dosya mı yoksa sahtesi mı emin değilim fakat superantispyware'ın bu sayfada yazdıkları programı indirmeye çekinme sebeplerimden biri oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklı başında yazılımcı lisans doğrulama sistemine çok uğraşmaz. Windows'un kırıldığını düşünürsek yapımcının cacık uygulaması kırılacak olduktan sonra elbet kırılacaktır. Vaktini boşa harcamaz.

Lisans doğrulaması eğer keyin belirli bir düzende oluşturulduğunu kontrol ediyorsa, Windows 2000 öncesinde bazı Windows sürümleri böyleydi, key bu doğrulamadan geçtiğinden çalışacaktır.

Eski Windows sürümlerinde de vardı bu olay. Internet'te serial keyler dolaşırdı, onlardan herhangi birisini girip etkinleştirebilirdiniz.

Eski sistemlerdeki key doğrulamaları aero hocamın dediği gibi sadece bir algoritmadan geçiyordu. Örneğin 9 basamaklı 7'ye bölünebilen çift sayılar. :D Tamamen sallıyorum tabi bunu derken. Bu programda da benzer bir şey vardır.

Ben ilk başta bir yapımcının KMS yapmaya uğraşmadığını ihtimaller dahiline almadım ve crack olduğunu düşündüm ancak crack olmayabilir.

SuperAntiSpyware'ı daha önce hiç duymadım, yüksek ihtimalle size AV'sini indirmeye çalışıyor. Eğer Internet'te programla ilgili çok sıkıntılı forumlar yoksa indirilebilir gibi. Yine de asla %100 garanti veremem :)

Aklı başında yazılımcı lisans doğrulama sistemine çok uğraşmaz. Windows'un kırıldığını düşünürsek yapımcının cacık uygulaması kırılacak olduktan sonra elbet kırılacaktır. Vaktini boşa harcamaz.
Minecraft'ta çok güzel bir örnek. Oyunda DRM yok ve Dünya'nın en çok satan oyunu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı