Çözüldü Joystick'i hoparlör olarak görüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sorunsuz kullandığım oyun kolunu bugün kullanamadım. Bağlantısını yapınca kolu hoparlör olarak görüyor. Cihazı kaldır yaptım sil dedim ama olmadı.

kol.jpg

kol2.jpg

Çözüm
Hoparlöre sağ tık> ses ayarlarını seç> çıkış cihazını hoparlör olarak seçin.

Onu yapıyorum ama hala kolu hoparlör olarak görüyor. ScpToolkit kurdum kolu normal şekilde görmeyi başardım. Bluetooth'lu kullanmadığımdan dolayı geri sildim. Sorun çözüldü.
Modeli nedir, kendi sitesinden sürücüsünü indirip kurmayı dener misiniz? Ayrıca yardımcı programlar görüyor mu?
Sony ama çakma driver yok normalde tak çalıştır oluyordu. Steam'den Xbox açmıştım tuş atama bile yapmaya gerek duymuyordum. Yardımcı programlara hiç bakmadım.

Hoparlöre sağ tık> ses ayarlarını seç> çıkış cihazını hoparlör olarak seçin.

Onu yapıyorum ama hala kolu hoparlör olarak görüyor. ScpToolkit kurdum kolu normal şekilde görmeyi başardım. Bluetooth'lu kullanmadığımdan dolayı geri sildim. Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim PS3 DualShock'um var. Yorumları okudum ama hala bir çözüme ulaşamadım. Bu mesajı gören ve çözmeyi bilen biri bana buradan ulasirsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı