Jungle'da nasıl etkili olunur?

babylade

Picopat
Daha fazla  
Jungle oynamaya bayılıyorum ama şu an yeni olduğum için pek beceremiyorum. Boş vaktimde videolar izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Jungle main olanlarınızdan tavsiye almaya geldim arkadaşlar.
Bayağı cahile anlatır gibi anlatın lütfen tavsiyelerinizi :D SS vermek nedir onu bile bilmiyorum. Totemlerimi nereye bırakmalıyım mesela? Kırmızıdan mı maviden mi başlayacağımı nasıl karar veririm? Orman döndükten sonra öncelikle desteğe gideceğim Lane'e nasıl karar veririm?
Bazı jung Hero'larında orman dönerken çok can kaybettiğim için kurtları falan alırken öldüğüm oluyor, aşırı kanser bir haldeyim yani. Biraz öneride bulunursanız sevinirim.
Not: Not: Jung gittiğim Hero'lar Hecarim, Graves ve Master'yi.

Jg çok kapsamlı bir roldür. İlk olarak harita takibinin çok iyi olması gerekir. Karşı ormancıyla sürekli irtibat halinde olmalısın. Örnek: Adamı topta gördün ve bot tarafındasın. Direk ejderi almaya başlamalısın ve almalısın. Objektifleri halletmelisin. Objektif alacağım derken gang atmayı unutma insanların hatalarını kovala. Ve jgde üstünlük kazandıktan sonra kendi jgni dönmemelisin. Karşı tarafın jgsini dönmelisinki farm yapıp oyuna geri dönme ihtimali kalmasın.

Jungle oynamaya bayılıyorum ama şu an yeni olduğum için pek beceremiyorum. Boş vaktimde videolar izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Bayağı cahile anlatır gibi anlatın lütfen tavsiyelerinizi :D SS vermek nedir onu bile bilmiyorum. Totemlerimi nereye bırakmalıyım mesela? Kırmızıdan mı maviden mi başlayacağımı nasıl karar veririm? Orman döndükten sonra öncelikle desteğe gideceğim Lane'e nasıl karar veririm?
Bazı jung Hero'larında orman dönerken çok can kaybettiğim için kurtları falan alırken öldüğüm oluyor, aşırı kanser bir haldeyim yani. Biraz öneride bulunursanız sevinirim.
SS vermek hızlı haberleşmek için sinyal kullanmamızdır.
Totemleri genellikle bir jungle olarak karşı jungle takımınızdakilere gank atamasın diye onu açığa çıkaracak yerlere bırakılmalı.
Karakterlere göre değişir mavi mi kırmızı mı başlanmalı.
Geride olan lane'e gank atmalısın.
Çarpınızı düzgün kullanmanız gerek ki can kaybetmeyin.
O oynadığınız herolardan önce daha kolay jung dönen champları deneyin.
Örnek olarak Udyr. En iyisidir. Daha iyi dönebilen yoktur.

Ben kayn mainim rotasyonumu birakiyorum.
İlk kuslari alip botu veya topu hiç karistirmiyorum oradan e acip Red'i aliyorum oradan kayacilar, kurtlar, Blue ve en son grump aliyorum grumpden sonra yampiri aliyorum Darkin olacaksam yenilmez golge olacaksam kara hasat giriyorum ona gore gankimi atiyorum darkinsem yakincilara ve tanklara golgeysem uzakcilara ve tek yiyenlere. Son olarak carpimi kayacilara ve grump e atiyorum. Jungda ilerdeysem karsininkini donuyorum. Video için Zegabon ve Kaynia yi izleyebilirsin.

Eğer yeni başlamış iseniz her zaman sizin bot lanenizden yardım alarak başlayın, 2. canavara çarp atın kazanan laneye oynayın. Closer izleyebilirsin Türkiye'nin en iyi Jungle'si kendisi. Orman yaratıklarına düz vurmak yerine kitelemeyi deneyin. İlk gank atacağınız koridor bot tarafından başlayacağınız için top ya da mid olmalıdır.

Gank atamadığım zamanlarda yeni kayle'ı mainlemiştim.
11 level olana dek gank mank atmıyordum. Sonrasında taşıyordum. :D
Ayrıca tavsiye ederim 11 levelden sonra düz vurarak penta atıyorsunuz.
Denendi, onaylandı, atıldı.
(E tabi küfürlere göz yumacaksınız artık.)
11 levele kadar gang atmamak mı?.
Hayatımda daha saçma bir şey duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı