Çözüldü K-Lite Açılışta "MPC-HC encountered" Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
K - Lite Mega Codec Pack'in şu anda olan en son sürümü 10.4.4'ü kullanıyorum ama her video açtığımda şu hata geliyor. Kapatınca video açılıyor yine ama bu hata beni deli ediyor. Nasıl çözebilirim?

0Z1cJP4.png

Sorun hala devam ediyor. Kaldırıp kurdum kaç kere hala aynı.

En son sürüm olan. 10.4.6 var.

Son düzenleme:
İnternette Online Armor adında bir programın buna engel olduğu söyleniyor. Bu tip programlar kullanıyor musun?
Programı tamamen kaldırıp, bu makaleden yardım alarak doğru bir şekilde kurabilirsin. Donanımsal/Yazılımsal Codec'i seçeceğin yerde DXVA yerine nVidia ekran kartın varsa nVidia CUVID seçebilirsin.

HD Videoları Ekran Kartı Kullanarak Oynatma » Technopat

Öyle kurmuştum zaten. NVIDIA seçtim. O programları kullanmıyorum.

Bu sorunu yaşayanlar burada. NVIDIA'da 337.50 Beta sürücüsünden sonra böyle olmuş. Bende de o sürücü kurulu. Kaldırıp yeniden denedim deminden olmadı. Yeni sürücüyü bekliyorum. Hata NVIDIA'nın.

Son düzenleme:
Bilmiyorum hiç güncellemedim. Nasıl güncellerim? Asıl hata Nvidia sürücüsündenmiş zaten.

Bilmiyorum hiç güncellemedim. Nasıl güncellerim? Asıl hata Nvidia sürücüsündenmiş zaten.
DVD sürücü modelinizi yazın Firmware şuan ki kaçıncı sürümde onu yazın. Nvidia kaynaklı olduğunu yazan site sadece 2 adet var ve onlar da çözüm aradıklarını yazıyorlar. Yani onlar da emin değiller.

SCSI\CdRomTSSTcorpCDDVDW_SN-S083F_SB01.

Sürüm: 6.3.9600.16384.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı