K-POP seviyor musunuz?

K-POP seviyor musunu?

• Evet (yorumlarda belirtin)

Oy: 17 6,9%
  • Hayır (yorumlarda belirtin)

Oy: 130 53,1%
  • Kitlesi yüzünden sevmiyorum

Oy: 58 23,7%
  • Nötr

Oy: 18 7,3%
  • Sonuçlar

Oy: 2 0,8%
  • Kararsızım

Oy: 2 0,8%
  • Şarkıya göre değişir

Oy: 18 7,3%

• Oy verenlerin toplamı
    245
Bir de bu olay var. Linçlerler şimdi saygı duymak zorundasın diye. Arkadaş sen kimsin saygı kazanacak ne yaptın? K-POP dinlediğin için mi saygı bekliyorsun diye sorarlar adama.

Kimseye hak etmedikçe saygı duymanın lütfen.
Konu sahibi uyuyor sanırım gelince hepimizi yargılayacak 🙁

Bir de bu olay var. Linçlerler şimdi saygı duymak zorundasın diye. Arkadaş sen kimsin saygı kazanacak ne yaptın? K-POP dinlediğin için mi saygı bekliyorsun diye sorarlar adama.

Boş verin bu kadar nefret dolmaya gerek yok. Her ne kadar sevmesem de insan diyorum. Kapıma gelse açım dese bir kuru ekmek parçası atarım(!)

Saygı duyulacak gibi değil ki TikTok izleyenlere saygı duymakla aynı şey.

Yaptıkları şarkıları beğenmiyorum, Justin Bieber'ın hayranları gibi aşırı tepki veren hayranları var.

Klasik müzik dinlerken kızın birisi gelip; " - K-POP dinle." demişti, artık ebediyen dinlemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkçası ben beğeniyorum, güzel ve eğlenceli şarkıları var fakat çoğu kişinin belirttiği gibi takipçi kitlenin %80’i kanser. Bu yüzden kendim için şöyle özetleyebilirim:

Güzel ve beğendiğim şarkılar var fakat takipçi kitlenin çoğu kanser.

Hocam işin kötü tarafı ne biliyor musunuz? Bu Kore özentileri ben 5 sene önce lise okurken de vardı. Bir tane kız sürekli bunları dinliyordu. Kore'ye gideceğim diye tutturmuş ailesini sinir krizine sokmuştu okuldan bile alıyordu ailesine bunu yapanlar bize ne yapmazlar. Bakın girin kızların yoğunluklu olduğu forumlara hep şu yazar. Kore'ye gitmek istiyorum ailem izin vermiyor.
Yengeniz de eski fanlardan da onu kurtardım oradan biliyorum.
Hocam ailesine bunu yapanlar bize ne yapmazlar diye fazla tepki gösteriyorsunuz ama bunlardan birisi ile evlenmişsiniz ya da sevgili olmuşsunuz.
Hem bu sadece Kore için değil. Nasıl Amerika'da asgari ücretle Ferrari alabileceğini sanan Amerika y*l*kaları varsa bunlar da Kore hayranları. Japon hayranı olan da var. Şarkılarının hepsi kötü değil. Kız olanlar güzel ama erkek olanlar kadın gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı