Kendinizi seviyor musunuz?

Düşünceleriniz nelerdir? Ben burnumdan şikayetçiyim kendimi sevmek için yöntemler deniyorum. Ucunda hafif eğiklik ve alın arasında boşluk gibi bir şey var. En azından çok büyük bir burun değil. Belki belli bir yaşa geldikten sonra olgunlaşıp durumu kabullenirim. Önden yüzüm iyi ama yandan öyle durmuyor pek. Şu an yaşım 15. Estetik falan düşünüyorum ama yaşım büyüdükçe sanki bu şeylerin gereksiz olacağını düşünürüm belki. Bilmiyorum.
Geçen seneye kadar kendimi sevip sevmediğim hakkında bir düşüncem yoktu fakat bu sene itibari ile bu düşüncenin ne kadar önemli olduğunun farkına vardım. Kendinizi sevin ki mutlu olabilin kendinizle bitişik olmak çok önemli birşey.

Geçen seneye kadar kendimi sevip sevmediğim hakkında bir düşüncem yoktu fakat bu sene itibari ile bu düşüncenin ne kadar önemli olduğunun farkına vardım. Kendinizi sevin ki mutlu olabilin kendinizle bitişik olmak çok önemli birşey.
Benim de fikrim bu yönde. Daha 15'den çıkmadan durumu kabullendim. Şuan kendimi seviyorum. Kendimi sevmemenin ne kadar saçma bir şey olduğunu düşündüm. Çünkü abarttığım gibi bir durum bile değilmiş ek olarak. Burun olayı yani. Tabii bazı insanlar sürekli kendilerinde kusur arıyorlar. Yani bu olayda mesele şuram iyi olsun değil. Kendini sevmeyen yine istediği olsa bile mutsuz olur.

Vücut olarak. %10 falan(görünüş değil, bir ton ciddi sağlık problemlerim var, 400kişide bir görülen hastalığım falan var vb birçok şey var) düşünce olarak %100.

Geri
Yukarı