Kendinizi seviyor musunuz?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Düşünceleriniz nelerdir? Ben burnumdan şikayetçiyim kendimi sevmek için yöntemler deniyorum. Ucunda hafif eğiklik ve alın arasında boşluk gibi bir şey var. En azından çok büyük bir burun değil. Belki belli bir yaşa geldikten sonra olgunlaşıp durumu kabullenirim. Önden yüzüm iyi ama yandan öyle durmuyor pek. Şu an yaşım 15. Estetik falan düşünüyorum ama yaşım büyüdükçe sanki bu şeylerin gereksiz olacağını düşünürüm belki. Bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dini bakış açısındanda.
Dinsiz bakış açısındanda.
Sana verilen yüze sen karar vermiyorsun ,ne yaparsan kendine yaparsın kanka.
Ayrıca hevesin johny Deep'in 58 yaşında senden daha yakışıklı olduğunu anlayınca gider :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünceleriniz nelerdir? Ben burnumdan şikayetçiyim kendimi sevmek için yöntemler deniyorum. Ucunda hafif eğiklik ve alın arasında boşluk gibi bir şey var. En azından çok büyük bir burun değil. Belki belli bir yaşa geldikten sonra olgunlaşıp durumu kabullenirim. Önden yüzüm iyi ama yandan öyle durmuyor pek. Şu an yaşım 15. estetik falan düşünüyorum ama yaşım büyüdükçe sanki bu şeylerin gereksiz olacağını düşünürüm belki. Bilmiyorum.

Herkes kendini zaten kendisi olduğu için sever. En azından bana göre.

Ben kendimi şu an uykulu hissediyorum. Bu benim yatmadan önceki son mesajım. Bu arada kendimi ne seviyorum ne de beğeniyorum. Aspergerli bir insan olarak üniversite sınavını kazanayım ve programlama öğrenip kendi hayalimdeki yazılımı yapayım.

Ben kendimi şu an uykulu hissediyorum. Bu benim yatmadan önceki son mesajım. Bu arada kendimi ne seviyorum ne de beğeniyorum. Aspergerli bir insan olarak üniversite sınavını kazanayım ve programlama öğrenip kendi hayalimdeki yazılımı yapayım.
Bence de mantıki olanı o. Önüne bakmak. Başarıya bu götürür bence.

Düşünceleriniz nelerdir? Ben burnumdan şikayetçiyim kendimi sevmek için yöntemler deniyorum. Ucunda hafif eğiklik ve alın arasında boşluk gibi bir şey var. En azından çok büyük bir burun değil. Belki belli bir yaşa geldikten sonra olgunlaşıp durumu kabullenirim. Önden yüzüm iyi ama yandan öyle durmuyor pek. Şu an yaşım 15. Estetik falan düşünüyorum ama yaşım büyüdükçe sanki bu şeylerin gereksiz olacağını düşünürüm belki. Bilmiyorum.

Kendimi seviyorum ama ara sıra kendimden şikayetçi olduğum oluyor. Arkadaşlarım fazla kibirli ve gururlusun tarzı şeyler söyleyebiliyor kendimden şikayetçi olduğum tek konu bu. Bir ekleme yapayım burnumun yapısını da pek sevmiyorum burnum kırık olduğu için ileride ameliyat olacağım o zaman düzelir muhtemelen.
Hayır. Düşüncelerimi, öfkemi ve fazlaca yaptığım aptalliklar nedeniyle sevmiyorum.

Düşünceler derken çevrenizde ki insanlar hakkında ki düşünceleriniz mi?

Kendimi seviyorum ama ara sıra kendimden şikayetçi olduğum oluyor. Arkadaşlarım fazla kibirli ve gururlusun tarzı şeyler söyleyebiliyor kendimden şikayetçi olduğum tek konu bu. Bir ekleme yapayım burnumun yapısını da pek sevmiyorum burnum kırık olduğu için ileride ameliyat olacağım o zaman düzelir muhtemelen.

Ben burnum haricinde kendimde çok, keşke şöyle olsam demiyorum. Burnumun falan özgüvenimini, hayatımı etkilemesine izin vermemeye çalışıyorum. Bu konu dışında kendimde gözüme batan bir açık görmüyorum. Dediğim gibi belki ilerde ya estetik yaptırırım ya da ben böyle güzelim diye devam ederim. Kendime tipsiz demiyorum ama burnum iyi olsa daha iyi olurdum düşüncesindeyim. Belki de 18 de yüzüme o burun tam olarak oturur bilemeyiz öyle diyenler de var çevremde.

Hem kendinizi nasıl gördüğünüz hakkında hem çevre fark etmez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı