K20 Pro (Mi 9T Pro) nasıldır?

Killerdead

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar K20 Pro'da (Mi 9T Pro) karar kıldım gibi. Bu telefon beni ne kadar süre götürür? Yani 2-3 sene falan götürür mü? Aynı fiyatta daha iyi performans veren telefon var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok parmak izi tutuyor arkası. Çabuk tozlanıyor. Performans olarak 10/10. Kılıfsız kullanmayacağın için dert etme ama toz sıkıntı.

Ben de bu telefonu araştırıyorum. İnceleme videolarında gördüğüm kadarıyla gece çekimleri çok iyi değil, performans olarak gayet iyi çünkü Snapdragon 855 kullanıyor ama kamera performansı Mi Note 10 kadar iyi değil. Mi Note 10 855 olsaydı tadından yenmezdi.

Ben de bu telefonu araştırıyorum. İnceleme videolarında gördüğüm kadarıyla gece çekimleri çok iyi değil, performans olarak gayet iyi çünkü Snapdragon 855 kullanıyor ama kamera performansı Mi Note 10 kadar iyi değil. Mi Note 10 855 olsaydı tadından yenmezdi.
2500 liralık telefondan ne bekliyorsun??? Gece çekimi güzel. iPhone 7'den iyidir.

2500 liralık telefondan ne bekliyorsun??? Gece çekimi güzel. iphone 7'den iyidir.
Fiyatına göre tabi ki piyasadaki en iyi telefon, ona lafım yok. Mi note 10'a göre kamerasını kıyasladım.Kötü demiyorum, çok iyi değil diyorum.Iphone 7 dediğiniz cihazın çıkalı 4 sene olmuş. Ben aynı markanın yakın zamanlarda çıkan iki modelini kıyasladım. İşlemcisine ve özelliklerine göre beklentimin altında kaldı kamerası. Ha alınır mı? Tabiki alacak olsam ilk sıradaki telefon olur fiyat performans açısından.
Kamera performansı için bu videoları izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim galaxy S5 1080P 60 fps'de(gündüz çekimi) bundan daha güzel çekiyor açıkçası.

Gece çekimi için de bu videoya bakabilirsiniz fikir vermesi açısından:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
4500₺'ye satılan telefonla hala kıyaslama yapmaya çalışıyorsun. Daha iyi özellikleri Mİ9T de mi bekliyorsun?

4500₺'ye satılan telefonla hala kıyaslama yapmaya çalışıyorsun. Daha iyi özellikleri Mİ9T de mi bekliyorsun?
Mi 9T Pro'nun fiyatını söylerken garantisiz çakma İmei'li fiyatını(2500 tl) alıyorsunuz. Mi Note 10'un fiyatını söylerken resmi garantili fiyatını(4500 tl) alıyorsunuz. Sizin de fiyat kıyaslamanız yanlış. Garantisiz fiyatları arasında 500 tl fark var. Ya da siz 9t Pro ile 9t'yi karıştırdınız.
Mi 9t Pro'nun işlemcisi çok iyi ama kamera Note 10'un daha iyi, bunu diyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı