K55 vs TUF K1

Bütçe
500

Rodian

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 500₺ bandında klavye satın alacağım bu fiyata satılan klavyeler arasında başlıkta bahsettiğim iki klavye dikkatimi çekti. Corsair K55 ve Asus tuf gaming K1

Ayrıca almayı düşündüğüm 430₺'ye Logitech G213 model klavye ise çok sıkıntı çıkarıyormuş. Bu yuzden bu markalara yöneldim.

Ek olarak bu ekipmanların indirime gireceği belirli bir tarih var mı beklemeli miyim? Yoksa alıp geçmeli miyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mebran klavyelerin bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum.
İmkanınız varsa 600-700 TL güzel bir mekanik klavye alın.

Şimdi ki fiyatı 550₺ onun da bu indirimlerde ne kadara alabilirim acaba şu an klavyem olmadığı için almak da istiyorum cok bi indirim soz konusu değilse
300 TL'ye kadar düşüyor indirimde.

De bakabilirsin ikisi arasından indirime girdiği zaman K1 daha iyi olur.
Mekanik klavyeler çok ses çıkarıyor ve ben bu olayı beğenen biri değilim bu alacağım klavyeyi uzunca kullanacağımı düşünüyorum mekanik olup olmaması çok mühim değil ama fiyati 350₺ gayet uygun geldi
Acaba şimdi ucuza bir klavye alip everest vs daha sonra indirim beklesem nasıl olur
Acaba şimdi ucuza bir klavye alip everest vs daha sonra indirim beklesem nasıl olur
Mebran klavyelerin bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum.
İmkanınız varsa 600-700 TL güzel bir mekanik klavye alın.
Bütçemi daha zar zor 500₺ ye çıkardım 🤦🏻 ayrıca mekanik olup olmaması çok mühim değil bu alacağım klavyeyi uzunca bir süre kullanacağım zaten bu fiyatlara iyi bir mekanik klavye de yok muhtemelen

K1 güzel bir sorun çıkarmadı çok sesli olmaması için almıştım işini görüyor sık sık indirime giriyor.
Işık konusunda yetersiz soluk

Yeni konular

Geri
Yukarı