Çözüldü K617 Fizz virgül tuşu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce Redragon K617 Fizz beyaz gri aldım elime ulaştığında açtım kullanıyorumda gayet güzel klavyede klavyenin <>| bu tuşlara basmaya yarıyan Shift'in yanındaki tuş ve;' bu tuşlara basmamıza yarıyan inin yanındaki tuşlar çalışmıyor yani basınca ışık geliyor ama yazmıyor < pek önemli değil de virgül önemli biraz nasıl düzeltebilirim bunu ben? O şekilleri farklı bir klavyeyle yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, az önce aynı sorunu yaşadım ve Reddit'te FN+ESC tuşlarına 3-5 sn basılı tut önerisini gördüm. Resetledi ve düzeldi şu an.
Klavye İngilizce ise ayarlardan da klavye dilini İngilizce yapıp deneyin, FN tuşu varsa da FN ile deneyin.
Klavye normalde İngilizce olarka gelmesi gerekiyorduda klavye bana Türkçe olarak geldi yani ğü şi öç gibi tuşlar var ve Türkçe Q olarak kullanıyorum.

ince hesaptan aldım fotoğraflarda ingilizce klavye fotoğrafları vardı

Dosya Ekleri

• 1702741439945.png
    1702741439945.png
    201,1 KB · Görüntüleme: 14
Klavyeyi İngilizce yaptığıkmda bu şekilde oluyor ama Türkçe yaptığm zaman gene olmuyor o tuşlar

Yok olmuyor denedim.

Klavyeyi İngilizce yaptığım zamanda yazmıyor virgül tuşuyla < tuşu.

Başka cihazda da deneyip çalışmıyorsa klavyeyi değiştirin derim. 15. günü dolmadıysa daha hızlı şekilde değişim yapacaklardır.

Başka cihazda da deneyip çalışmıyorsa klavyeyi değiştirin derim. 15. günü dolmadıysa daha hızlı şekilde değişim yapacaklardır.

Arkadaşımda aldı bu klavyeyi onda da bu sorun var ama.

Yani kalvyeyle alakalı bir şey bu direk bence fabrika çıkışlı tüm klavyelerde.

Hocam, az önce aynı sorunu yaşadım ve Reddit'te FN+ESC tuşlarına 3-5 sn basılı tut önerisini gördüm. Resetledi ve düzeldi şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı