K68 RGB vs K70 Lux MK.2 vs K95 RGB Platinum

Ali Altun

Kilopat
Daha fazla  
Farkları aşağı yukarı nelerdir? Şahsen biraz inceledim fakat pek bir fark göremedim. K95'te ekstra makro tuşları var fakat bunun için K68'le arasında 300 TL olmasına ne gerek var onu anlayamadım, bilgili birisi aydınlatırsa sevinirim. Boş yere fazla para vermek veya boş yere yanlış seçim yapmak istemem.

Bende K70 Lux var ve bu klavye şuana kadar karar verip satın aldığım en iyi klavye diyebilirim. Yaklaşık 1 yıl olacak Ağustosta ve 0 problem, eşsiz bir mekanik klavye hissi ve rgb'si program desteği çok iyi diyebilirim. Eski seri var bende MK.2 sürümünün de iyi olacağını düşünüyorum.

En mantıklısı K70 MK.2. Eğer makro tuşları işinize yarayacaksa ve üst taraftaki RGB şerit sizin için önemliyse K95 tercih edebilirsiniz.

K70 MK.2'nin K68'den farkını anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan yok mu?
Bilek desteği ve biraz da tasarımı sanırım. Üstteki metal ses düzenleme zımbırtısını da sayarsak başka bir şey göremiyorum. Bunlar benim için 200 TL değerinde değiller, farklı bir özelliği var mı?

Bilek desteği ve biraz da tasarımı sanırım. Üstteki metal ses düzenleme zımbırtısını da sayarsak başka bir şey göremiyorum. Bunlar benim için 200 TL değerinde değiller, farklı bir özelliği var mı?
K68 su ve toza dayanıklı ama k70 mk.2 değil diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı