K87 PRO Red Switch klavye alınır mı?

Alınmaz. Maksimum bütçe nedir?

Kanka senle sürekli denk geliyoruz bak bana öyle bir klavye öner ki özellikleri şu olsun.

1) RGB olacak rainbow olmayacak ve ben tek renk de kullanabileceğim ama tuşların yanında değil direk tuş harfleri de RGB ışık olacak.

2) minimum TKL boyutunda olacak numpad de olabilir.

3) sessiz Switch olacak.

4) keycapleri çok küçük olmayacak benim eller biraz büyük de.

5) cidden kaliteli bir şey olsun. Ben mağazalardan mekanik klavyeleri inceledim çoğu çok dandik.

Maksimum da 1500 verebilirim.

Kanka senle sürekli denk geliyoruz bak bana öyle bir klavye öner ki özellikleri şu olsun.

1) RGB olacak Rainbow olmayacak ve ben tek renk de kullanabileceğim ama tuşların yanında değil direk tuş harfleri de RGB ışık olacak.

2) minimum TKL boyutunda olacak numpad de olabilir.

3) sessiz Switch olacak.

4) keycapleri çok küçük olmayacak benim eller biraz büyük de.

5) cidden kaliteli bir şey olsun. Ben mağazalardan mekanik klavyeleri inceledim çoğu çok dandik.

Maksimum da 1500 verebilirim.

%10 kuponu uygulayıp Amazon Prime ile satın al.

Bütçende alabileceğin en iyi model bu. Şartlarının hepsini karşılıyor zaten hocam. Şahsen al geç derim.

Hocam dogrudur da benim elim büyük bak soyle anlatayim. Bugün gidip normalde G413 TKL SE alacaktim gittim denedim keycaplerin çok küçük oldugunu ve elime kucuk geldiğini gördüm o bile kucuk geliyorsa bunda hiç rahat edemem bence.

Hocam dogrudur da benim elim büyük bak soyle anlatayim. Bugün gidip normalde G413 TKL SE alacaktim gittim denedim keycaplerin çok küçük oldugunu ve elime kucuk geldiğini gördüm o bile kucuk geliyorsa bunda hiç rahat edemem bence.

Ben şahsen rahat edeceğinizi düşünüyorum. Keycaps olarak büyük denilemez ancak büyük ellileri üzmeyecek denilebilir.

Geri
Yukarı