Red Switch alınır mı?

Bütçe
2500
Tenkeyless yani numpadi olmayan ufak klavye modelleri. :D
olmasın ya boşver :ÇD

Tenkeyless yani numpadi olmayan ufak klavye modelleri. :D
aldım kral peki mouse için kata pro var bende değiştirmeli miyim bilemedim gider gibi

olmasın ya boşver :ÇD

aldım kral peki mouse için kata pro var bende değiştirmeli miyim bilemedim gider gibi
var mı önerin 1k 2k bandında

Ses olarak red çok daha iyi ama blue Switch'in verdiği hissiyat yok. Ben de maviden geçtim ve boşluğa basıyor gibi hissediyorum. Yazı yazarken güzel ama oyunlarda tam zevk alamadım. Ses rahatsız etmese maviden devam ederdim.

Ses olarak red çok daha iyi ama blue Switch'in verdiği hissiyat yok. Ben de maviden geçtim ve boşluğa basıyor gibi hissediyorum. Yazı yazarken güzel ama oyunlarda tam zevk alamadım. Ses rahatsız etmese maviden devam ederdim.
eyvallah blue artık kafa ütülüyor ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch aldım

Eyvallah blue artık kafa ütülüyor ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX red Switch aldım.

Yani o klavye hakkında biraz araştırma yaptığımda iyi bir klavye olduğuna kanaat getirmedim dostum fiyatına göre daha iyi klavyeler mevcut. AK820 Pro'ya da ROG STRIX Scope RX alınabilirdi ancak oda ASUS şartsa normalde AK820 Pro öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı