Red Switch alınır mı?

Bütçe
2500
Daha fazla  
Selam dostlarım red swtich klavye alınır mı? Ben gamepad kullanıyorum. PC de çoğu oyunu da aslında ondan oynuyorum ama bazı hikayeler oyunlar ve ufak çapta - Cyberpunk, The Finals, BF serisi- birkaç oyun dışında da klavye mouse pek kullanmıyorum ama mevcut blue Switch klavyem bozuldu o yüzden değiştirmek istiyorum öneriniz var mıdır? Blue mu alayım Red mi? Hangisini alayım bütçem maximum 2.5k civarı.

Bu grafiğe göre kendinize uygun switchi bulabilirsiniz. Red de görece seslidir ama Blue'ya göre daha az tabii.

klavye.jpg

Bütçene göre bu modeller mevcut.

Red Switch candır ya alınır.

Ama bütçene göre bu modeller mevcut.

Ya da gmk67 toplayabilirsin ufakdan bütçeyi aşman gerekebilir.

Yurt içi şart değil ise önerdiğim modeller alınabilir. Gmk67 iyidir ürünlerin her biri için yeni bir hesap açıp alın.

Oldukça tok bir ses verecektir bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Mavi çok sesli hocam. Aile evinde kullanmak için komando falan olmak lazım. Gece direkt savaş başlatıyorsunuz evde.

O bakımdan bu fotoğrafı paylaştım. Bende gloriousn red Switch'i var. Vatan da blue Switch deneme şansım oldu hakikakaten çatır çatır ses çıkarıyor. Millet nasıl kullanıyor aklım almıyor. Brown ya da red Switch öneririm genelde ben. Daktilo gibi ses çıkarıyor blue Switch.

Geri
Yukarı