Kaan Kazgan ve Cebeci gözaltına alındı

Açıkçası savaş hak etmişti. Kendisi atip tuttu kuralsiz sokak dövüşü diye.
Kaan da açıkçası gene normal dövüşlerdeki gibi vurmadi vursa zaten savaş orada bir beyin travmasi geçirirdi. Kaan'in kaç kez annesine sovdu.
Da gerek var miydi? Yoktu, bence savaş işler ciddiye binince özür dilese şu an sadece takipçi sayisi biraz düşmüş olurdu yüzü filan sağlam kalırdı.

Kaan Kazgan'ın ne suçu var? Neye göre lisansını iptal edecekler? Bu değerlendirmeyi yapanlara acaba yolda giderken analarına sövseler aynı şekilde şiddetle tepki vermezler mi acaba? Burada tek suçlu ve rezil olan Savaş Cebeci'dir.

Benim vurgulamak istediğim o değil. İşi dövüşmek olan ve MMA gibi sert spor yapan birini "70 kiloluk adam" tabiri kullanıp şaşırmanız veya aşağılamanız hangisiyse saçma geldi.

Aşağılayan kişi ben değilim savaş cebecinin dediğini tekrarladım sadece. Sonucu zaten ortada.

Kaan Kazgan'ın ne suçu var? Neye göre lisansını iptal edecekler? Bu değerlendirmeyi yapanlara acaba yolda giderken analarına sövseler aynı şekilde şiddetle tepki vermezler mi acaba? Burada tek suçlu ve rezil olan savaş Cebeci'dir.

Şimdi şöyle bir şey var diye biliyorum bu adamin yumruklari silah yerine gözüküyor. Yani biri sana küfür edip senin silah cekip onu vurmasi gibi bir şey bu.
Ondan dolayi lisansinin tehlikeye girme olayi olabilir ama pek bir şey çıkacağını sanmiyorum.

Son düzenleme:
1695147895817.png

Yahu böyle bir kural varsa dövüşçüler için cidden çok saçmaymış. Zaten ortada anlaşılmış ve kararlaştırılmış bir durumda var. Yani dayak atanın memnun, dayağı yiyen memnun. Bazı Savaş Cebeci hayranları da Kaan Kazgan'ın lisansı iptal edince mutlu olacaklar herhalde. Böyle mi avutmak istiyorlar kendilerini anlamıyorum. Savaş Cebeci bile kabullendi dayak yiyip oturdu. Şimdi bazıları da çıkmış sporcu dediğin şöyle olur yok böyle olur diye akıl veriyorlar. Sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi. Her şeyi bırak ortada zaten tek taraflı bir tahrik var.

Yahu böyle bir kural varsa dövüşçüler için cidden çok saçmaymış. Zaten ortada anlaşılmış ve kararlaştırılmış bir durumda var. Yani dayak atanın memnun, dayağı yiyen memnun. Bazı savaş cebeci hayranları da Kaan Kazgan'ın lisansı iptal edince mutlu olacaklar herhalde. Böyle mi avutmak istiyorlar kendilerini anlamıyorum. Savaş cebeci bile kabullendi dayak yiyip oturdu. Şimdi bazıları da çıkmış sporcu dediğin şöyle olur yok böyle olur diye akıl veriyorlar. Sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi. Her şeyi bırak ortada zaten tek taraflı bir tahrik var.

Ben yanlış biliyor muşum hocam. Zamaninda birinin böyle lisansi alindi diye aklimda kalmış böyle bir hükümlülük yokmuş.

3-5 ergeni eğlendireceğiz diye çayırda yuvarlandıktan sonra bu tarz şeylerin olması normal. Üzerinden çuvalla para kazanacakları, herhangi bir lisans ve suç tehlikesi olmadan birkaç maçlık seriye bile çevirebilecekleri fırsatı güzel teptiler.
Sponsorlarla falan anlaşsalardı iyi para elde ederlerdi ama nafile.

Geri
Yukarı