Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam şuan her yerde her mekanda twitter da konuşuluyor akşam kafenin önünden geçerken bile insanlar bu muhabbeti konuşuyor böylesine tanınmışlığı hiçbir yerde bulamaz bana da karşılıklı prim davası gibi geliyor olay 2 3 aya unutulur geriye kazandıkları abonelik kar kalır gibime geliyor.
Kaanın twitter falan takipçi patlaması oldu zaten ama lisansı iptal olabilir diyorlar.

Kaan'ın Twitter falan takipçi patlaması oldu zaten ama lisansı iptal olabilir diyorlar.

Savaş isteyerek geliyor. Her 2 tarafta razı. Ve Kaan Amerika'da dövüşüyor zaten, Türkiye'de lisans iptal olsa bile çok koymaz.

Bu vücut geliştiricilerin içinden yumurcak çıkmasına bayılıyorum. Lafa gelince kendilerini yenilmez sanıyorlar. Sonra adama çizik dahi atamadan dayak yiyorlar 😄

Kaanın twitter falan takipçi patlaması oldu zaten ama lisansı iptal olabilir diyorlar.
Bu konu kapanır gider buradaki herkese de naçizane tavsiyem böyle şeylere fazla kafa yormayın şuan başka ülkelerin gündeminde Uzay, havacılık teknolojileri kendimizi nasıl bir adım ileri atarız diye düşünmek varken bizde hala böyle şeylerin tartışılıyor olması saçma bence. Herkese iyi forumlar.

Her şeyi bir kenara bırakıp savaş hocayı eskilerden dolayı severdim bozmaya başladığı an takibi bıraktım kaan abiyi de daha yeni yeni öğrendim bu olaylar ilk başladığında 10k takipçiydi şu an 350k civarı dünya şampiyonu ülkemizi temsil eden birisi nasıl bu tongaya düşebilir yıllarca bu ülkenin boks şampiyonlarına analarına etmedik küfür bırakmamışlardır ama onlar çıkıp birini dövdü mü dövmedi lisansı kariyeri de geçtim kaan abinin aktif müsabakalara çıkıp çıkmadığını bilmiyorum çıkıyorsa da geçmiş olsun lisansı iptal edilicektir bu olayların primden başka yorumlanabilir bir yanı yok kimse diyemez o benim anama sövdü böyle oldu ikiside aynı amaç uğruna kavgayı başlattı beğeni toplamak savaş hocadan beklerdim kaan abiyi tanimasam da türkiye bayrağını gururla kaldıran maçlara çıkan birisi bu hareketleri yapmamalıydı ringe çağırıp adam akıllı ağzını yüzünü dağıtırdın hem lisansın iptal olmazdı hem kafan rahat olurdu primini de iyi yönden yapardın

Yediremedi değil. Bir anda saldırmak haksızlıktır ve eşit değildir.

Hocam iyi hoş da daha kaç kere hadi denilmesi gerekiyor Cebeci'nin hazır olması için?

Ayrıca eklemek isterim savaş Cebeci'nin "ben döverim demedim, dayak yemem dedim. Yine gelsinler yine yemem" dediğini biliyoruz. Kuralsız dövüş istediğini biliyoruz yer fark etmez dediğini biliyoruz. Kaan başta ringede çağırdı ayarlasin gelirim dedi ayarlamadi, arkasina 15 tane çocuk alıp laf atti.

Bi' nevi kendi kaşındı, önce kendi saldırsaymış alsaymış, ana bacı küfür ederek mi dövecekti anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sandığımdan daha mertçe bir yorum yapmış duruma.
Bu da Kaan Kazgan'ın açıklaması:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da kavga öncesi görüntü. Adaletli değil diyenlere gelsin:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı