Kaban önerisi

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar merhaba.

Biliyorum yaz geliyor kaban giyilmez fakat şu an birçok kışlık ürün indirimde olduğu için indirimler bitmeden alıp bir köşeye koymak istiyorum.

Kışın giymelik sıcak tutabilecek bir kaban öneriniz var mı acaba?

Fiyat olarak 0-2500 aralığında olursa iyi olur. Düzgün bir mağazadan almak istiyorum öyle Trendyol'da satan sokak mağazalarından değil yani çünkü kalitelerinin ne olduğu belli Instagram'da satılanlarla aynı neredeyse.

Arkadaşlar merhaba.

Biliyorum yaz geliyor kaban giyilmez fakat şu an birçok kışlık ürün indirimde olduğu için indirimler bitmeden alıp bir köşeye koymak istiyorum.

Kışın giymelik sıcak tutabilecek bir kaban öneriniz var mı acaba?

Fiyat olarak 0-2500 aralığında olursa iyi olur. Düzgün bir mağazadan almak istiyorum öyle Trendyol'da satan sokak mağazalarından değil yani çünkü kalitelerinin ne olduğu belli Instagram'da satılanlarla aynı neredeyse.
Reis Altınyıldız Classics'ten güzel kaban, palto türevi şeyler 2500 altına rahatça bulunabiliyor oraya bakmanızı öneririm

Bugün süvari'de güzel bir kaban gördüm 1700 TL idi. Yakınında süvari, altınyıldız vs. mağazalar varsa onlara bakabilirsin.

Süvari'de bugün bakmıştım da bizim burada mağazası yok. İnternetten alsam büyük gelme gibi problemleri var ben o konularda bayağı acemiyim o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı