Diğer Kabasakal Xbox Game Pass 100 TL

Hangisi daha mantıklı hocam?

Hesap değil kod olarak almak daha mantıklı

Hesap almak mantıklı değil çünkü

Nasıl kullanildigi belli degil. Ilk hesapta mi kullaniliyor sadece, aktif uyelikte gecerli mi degil mi? Uyeligin bitmis mi olmasi lazim? Hicbirinin cevabi yok. Almasini onermem kimsenin

Daha öncesinde kullanılmayan hesaplar için mi geçerli acaba ona göre alayım diyorum.
Satıcının profiline tıkladığınızda soru cevap kısmında daha önce abonelik alınmış bir üyelikte kullanıldığı ama mevcut aboneliğinizin üstüne eklenmediği söylenmiş, yani kodu üyeliğiniz bittikten sonra kullanabiliyorsunuz.

İlgili linke burdan ulaşabilirsiniz.

Satıcının profiline tıkladığınızda soru cevap kısmında daha önce abonelik alınmış bir üyelikte kullanıldığı ama mevcut aboneliğinizin üstüne eklenmediği söylenmiş, yani kodu üyeliğiniz bittikten sonra kullanabiliyorsunuz.

İlgili linke buradan ulaşabilirsiniz.

Tamamdır alsam mı acaba diye kararsız kaldım şimdi bir de Hellblade 2 geliyor deneyimlemiş olurum diye düşünüyorum.

100 değil kendi fiyatı olan 160 lirayı da verseniz Game Pass her açıdan mantıklı hocam. Sadece 1 oyun oynamak için bile alınır.

Evet ama elimde şu an çok oyun var ondan dolayı zaman ayıramam diye çekiniyorum.

Ama sanırım artık aylık Game Pass kullanacağım oyunlar çok pahalı olmaya başladı çünkü.

Evet ama elimde şu an çok oyun var ondan dolayı zaman ayıramam diye çekiniyorum.

Ama sanırım artık aylık Game Pass kullanacağım oyunlar çok pahalı olmaya başladı çünkü.
Elinizde bulunan oyunlar zaten sizde olduğundan bekletebilirsiniz, gamepasste oynamak istediğiniz oyuna öncelik verirsiniz hocam, tabiki herkesin durumu farklıdır ama ben her ay otomatik ödeme talimatı verdim mesela.

Elinizde bulunan oyunlar zaten sizde olduğundan bekletebilirsiniz, Game Pass'te oynamak istediğiniz oyuna öncelik verirsiniz hocam, tabii ki herkesin durumu farklıdır ama ben her ay otomatik ödeme talimatı verdim mesela.

Şu an Ghost of Tsushima ve Horizon forbidden West, Dragon dogma 2, Starfield gibi oyunlar var.

Bunları bekletip Game Pass oynamak istediğim oynayıp daha sonra bendeki oyunlara geri dönerim diye düşünüyorum.

Az önce aldım kodu aktif ettim, daha öncesinde Game Pass kullandığım hesabımda sorunsuz bir şekilde aktif oldu, şu an yeni Hellblade 2 indiriyorum denemek için birkaç tane daha var Game Pass oynamak istediğim oyun bakalım artık.

Son düzenleme:
Şu an Ghost of Tsushima ve Horizon forbidden West, Dragon dogma 2, Starfield gibi oyunlar var.

Bunları bekletip Game Pass oynamak istediğim oynayıp daha sonra bendeki oyunlara geri dönerim diye düşünüyorum.

Az önce aldım kodu aktif ettim, daha öncesinde Game Pass kullandığım hesabımda sorunsuz bir şekilde aktif oldu, şu an yeni Hellblade 2 indiriyorum denemek için birkaç tane daha var Game Pass oynamak istediğim oyun bakalım artık.
Güle güle oynayın hocam. Kodun daha önce kullanılan bir hesapta çalışır olduğunu da öğrenmiş olduk.

Geri
Yukarı