Diğer Kabasakal Xbox Game Pass 100 TL

Kabasakaldan alışveriş yaparken bu riski de göz önünde bulundurun.
Şahsen kullanıcı deneyimi olarak 1TL kazandırmam bunlara.

@CS Relboron hocam stok yapmaya ne dersiniz? Zam gelme olasılığı varsa 5 kod falan stoklamayı düşünüyorum.
Mantıklı hocam, yakın zamanda zam gelirmi bilmiyorum fakat artık call of duty oyunlarıda gamepass eklenecek o eklemeler sırasında belki zam yiyebilir, zam yemese bile her ay için 60 lira karınız söz konusu, 5 ay için 300 lira yapar.

Mantıklı hocam, yakın zamanda zam gelirmi bilmiyorum fakat artık call of duty oyunlarıda gamepass eklenecek o eklemeler sırasında belki zam yiyebilir, zam yemese bile her ay için 60 lira karınız söz konusu, 5 ay için 300 lira yapar.
Trial kod olduğu için stoklamanızı tavsiye etmiyorum. Kodların kullanım için belli bir süresi oluyor bilginize.

Trial kod olduğu için stoklamanızı tavsiye etmiyorum. Kodların kullanım için belli bir süresi oluyor bilginize.
Trial kod olup olmadıklarını bilmiyorum, fakat trial kod olsaydı daha önce gamepass aboneliği satın alınmış hesaplarda kullanılamıyor olması gerekirdi, satın alan arkadaş kullanmış bir problem yok. Yine de en doğru cevabı satıcıya direk mesaj atarak almakta fayda var.

Daha önce üyelik almış aldığım hesabımda kullanabildim.

Güvenilir yani. Öyle daha önce Xbox gamepass almama şartı yok kodda.

Evet, Microsoft kabasakal diye sitede amatör satıcı olmakla bilinir.
Hesap orjinal Microsoft Xbox. Profesyonel satıcıya yükseltildi. Kabasakal deneyimsiz, bilgisiz bir satış sitesi değil sahte Xbox isimli satıcıya izin vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı