Kabine CB Erdoğan başkanlığında bugün toplanıyor - 6 Eylül 2021

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
CB Erdoğan'ın başkanlığında kabine bugün toplanacak. Toplantıda yüz yüze eğitim, salgınla mücadele, Afganistan'daki gelişmeler ve göçmenlerin durumu gibi önemli hususlar ele alınacak.

Kabine toplantısında yüz yüze eğitim için alınan tedbirler, eğitimin aksamaması için alınacak olan tedbirler ve Türk aşısı TURKOVAC, Afganistan'daki gelişmeler, kayıtlı, kayıtsız Türkiye'de yer alan göçmenler gibi önemli konular ele alınacak.

Toplantıda bu hususlar tartışıldıktan sonra alınan kararları CB Erdoğan, kameralar karşısına geçip açıklayacak. Umarım mantıklı kararlar alınması ve eğitimin aksamaması dileğiyle. Yeni eğitim-öğretim yılı herkese hayırlı olsun, umarım göçmenleri de gönderebiliriz. Akşam müsait olursam kabine toplantısında alınan kararları konuyu güncelleyerek paylaşırım. Umarım göçmenler hakkında ciddi bir karar alınır, diyelim. Kaynak.

@Neverchanges, ben velilerin okula girmesine tamamen karşıyım. Yahu çocuk 15-16 yaşına gelmiş, hâlâ annesiyle okula geliyor. Veliye de kızıyorum bu durumda, sal çocuğu okula kendi gitsin. İyilik yaptığını sanıyor ancak tamamen çocuğun kötülüğüne.

Geri
Yukarı