Kabine toplantısı sonuçları ne olur?

Açıklama yoksa bir şey değişmeyecek demektir. Planlanan tarihlerde yüz yüze eğitime geçilecek. Sınavlar yapılacak.

Galiba Mart'ta normalleşme sürecine giriyoruz. Bu hatayı yazın yaptılar gördük ne olduğunu. Hiç akıllanmıyorlar, hiç.

Bir şey fark ettim etütleri ve dykları açtılar ve vakalarda gözle görünür bir artış oldu marta kadar vakaların 10k ya yakınlaşacağını ve 1 Mayısa okulları erteleyeceklerini düşünüyorum kursa giden birisi olarak sosyal mesafe sıfır okullarda.

Bir şey fark ettim etütleri ve DYK'ları açtılar ve vakalarda gözle görünür bir artış oldu marta kadar vakaların 10k ya yakınlaşacağını ve 1 Mayısa okulları erteleyeceklerini düşünüyorum kursa giden birisi olarak sosyal mesafe sıfır okullarda.
Ne bekliyordunuz? Okula gittiğim 3 hafta da fark ettim ki kimse sosyal mesafeyi takmıyor. Ben tuvalet kalabalık diye gidip tuvalete gitmiyordum, millet el ele, kol kola maşallah. Sonra okullar kapanınca "biz dikkat ediyorduk, okulu bahane ediyorlar" dedi benim sınıfımda ki insanlar. Tek kişilik sıralarda oturuyoruz tamam ama arkamda ki ile aramda 30 cm bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı