Kabine toplantısında okullara ne olur?

-Ana dersler yüz yüze gereksiz dersler uzaktan oluyor.
-Devam zorunluluğu kalkıyor.
-Sınıflar seyreltiliyor.
-Dersler 30 dakika oluyor.
-Öğle molası kalkıyor.
-Okullar sabah başlayıp öğlen bitiyor.
Böylesi daha iyi, inşallah kapatmazlar ve hibrit eğitime geçirirler.

-Ana dersler yüz yüze gereksiz dersler uzaktan oluyor.
-Devam zorunluluğu kalkıyor.
-Sınıflar seyreltiliyor.
-Dersler 30 dakika oluyor.
-Öğle molası kalkıyor.
-Okullar sabah başlayıp öğlen bitiyor.
Türkiyede bunun yapılcağına inanan hulka da inanıyordur ne diyim :D. Saçma değil ama uygulanması çok zor olur şu şartlarda, yine olmayan eğitimin kalitesi iyice düşer, bence kesin ekim sonu sınavlardan sonra kapatırlar, çok saçma olur gerçekten ülkeye olan son umudumu da yitiririm, olucak iş değil çünkü.

Türkiye'de bunun yapılcağına inanan hulka da inanıyordur ne deyim :D. Saçma değil ama uygulanması çok zor olur şu şartlarda, yine olmayan eğitimin kalitesi iyice düşer, bence kesin ekim sonu sınavlardan sonra kapatırlar, çok saçma olur gerçekten ülkeye olan son umudumu da yitiririm, olacak iş değil çünkü.

Geçen sene yapılmıştı.

Kasım ayında 1,2,3,4,5,8,9,12'lere yapılmıştı.
Mart ayında Düşük-Orta Riskli olan illere yapılmıştı.
Anladım, ben şuan 11. sınıfım ve İstanbuldayım o yüzden bilmiyorum. Ben şuan halimden memnunum ama zor koşulda olan insanlar var, diğer tarafta köylerde online giremeyenler de var, bence ya hibrit ya da isteğe bağlı eğitim olmalı ama asla kapanmamalı.

Okullar önceki açıldığında uygulanmıştı, ve bana sorarsanız gayet iyiydi ve yeterliydi.

Katılıyorum okuldan 13 30 civarı çıkıyorduk risk yoktu sınıf 20 kişiydi rahattı derslerde rahatça anlaşılıyordu şu an 40 kişilik sınıfta saat 16:00 da okuldan çıkıyorum eve 16:30 gibi geliyorum dinleneyim diyorum saat 18 oluyor geriye vakit kalmıyor. Ayrıca maske ile 40 dakikalık 8 ders görünce ruh kalmıyor.

Katılıyorum okuldan 13 30 civarı çıkıyorduk risk yoktu sınıf 20 kişiydi rahattı derslerde rahatça anlaşılıyordu şu an 40 kişilik sınıfta saat 16:00 da okuldan çıkıyorum eve 16:30 gibi geliyorum dinleneyim diyorum saat 18 oluyor geriye vakit kalmıyor. Ayrıca maske ile 40 dakikalık 8 ders görünce ruh kalmıyor.
Ayrıca derslerden hiç bir şey de anlaşılmıyor hocam, çalışılacak zaman olmuyor, eve geldiğimde direk o uyku ile yatağa giriyorum, yemek yiyecek zaman bulmuyorum, sabah kalkıp direk okula gidiyorum, yine aynı tekrar, nedense hayattan sıkılmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı