Kablo hırsızlığı sonucu internet kesintisi

noithe

Hectopat
Merhaba Technopat sakinleri. Eskişehir tepebaşı Fevzi Çakmak mahallesinde ikamet etmekteyim. 9 Ağustos'tan beri söylediklerine göre kablo hırsızlığı neticesinde Türk Telekom internetimiz kesik. Neredeyse 6 ay oldu ne gelen var ne giden. Müdürlüğe de gittim müşteri hizmetlerine de bağlandım. Hepsi yalandan tarih uyduruyor. Alternatif çözüm önerisi olan var mıdır?

Merhaba Technopat sakinleri. Eskişehir tepebaşı Fevzi Çakmak mahallesinde ikamet etmekteyim. 9 Ağustos'tan beri söylediklerine göre kablo hırsızlığı neticesinde Türk Telekom internetimiz kesik. Neredeyse 6 ay oldu ne gelen var ne giden. Müdürlüğe de gittim müşteri hizmetlerine de bağlandım. Hepsi yalandan tarih uyduruyor. Alternatif çözüm önerisi olan var mıdır?
Twitter üzerinden uygun bir dil ile üzerlerinde baskı oluşturmak.

Maalesef tüm ISS'ler aynı altyapıyı kullandığı için başka bir çözümünüz yok.
Eğer TurkNet ya da Superonline gibi firmalar kendi altyapı planı yok ise bölgeniz için beklemek durumundasınız.
Kaç abone var toplamda bu bölgede?
Eğer abone olunacağını taahhüt eden 100 150 kişi olursa dediğim firmalar yatırım yapabilir görüşmeniz lazım.

Maalesef tüm ISS'ler aynı altyapıyı kullandığı için başka bir çözümünüz yok.
Eğer TurkNet ya da Superonline gibi firmalar kendi altyapı planı yok ise bölgeniz için beklemek durumundasınız.
Kaç abone var toplamda bu bölgede?
Eğer abone olunacağını taahhüt eden 100 150 kişi olursa dediğim firmalar yatırım yapabilir görüşmeniz lazım.
100 150 kişi yok maalesef.Zaten müstakil evlerin olduğu kenar mahalle olduğu için geciktiriyorlar.

Twitter üzerinden uygun bir dil ile üzerlerinde baskı oluşturmak.
deneyeceğim. teşekkür ederim.

Sırasıyla E-Devlet aracılığı ile bu üç yere başvurunuz;

hemen yapıyorum teşekkür ederim.

Geri
Yukarı