Kablolama nasıl yapılır?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Ucuz olsun diye ayrı ayrı parça topladım. Kendim de montajını yaparım dedim ama iş kablolamaya gelince dondum kaldım. Acaba ters taktım mı, ters taktıysam bozar mı, zarar verir mi, nereye takacağım, boşta kalması gerekiyor mu diye bir sürü şey. Bunu detaylı anlatan bir video var mı?

Ben bu şekilde bağlantılar yaptım. Eksikler neler? Ya da yanlışlar.

Res kablosu fan çoğaltıcıya bağlıydı çıkarmadım onu.

image.jpg
image.jpg
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerine yerleşiyorsa genelde sıkıntı olmaz. Boşta kalan kablolar olabilir. Ama bazı soketler benziyor, takacam diye zorlama. Böyle fotoyla yanlış bulmak zor. Sistem çalışıyor mu?

Yerine yerleşiyorsa genelde sıkıntı olmaz. Boşta kalan kablolar olabilir. Ama bazı soketler benziyor, takacam diye zorlama. Böyle fotoyla yanlış bulmak zor. Sistem çalışıyor mu?

Evet çalışıyor. Korka korka açtım sistemi ama sorunsuz kurulum yapıp Windows kurabildim. 😁

Boşta, bios ekranında 28-30 derece oluyor. Normal bu değil mi?

Kabataslak biliyorsan yapacağın tek hata minik kasa kabloları olur. Power tuşuna bastığında çalışmazsa yüksek ihtimalle sebebi yanlış sokete takmışsındır. Anakart kitapçığında nasıl takılacağını gösterir. Fotoğraflar bir şey belli etmiyor fazla ama bir sorun yok gibi. Hayırlı olsun.

Kabataslak biliyorsan yapacağın tek hata minik kasa kabloları olur. Power tuşuna bastığında çalışmazsa yüksek ihtimalle sebebi yanlış sokete takmışsındır. Anakart kitapçığında nasıl takılacağını gösterir. Fotoğraflar bir şey belli etmiyor fazla ama bir sorun yok gibi. Hayırlı olsun.

Teşekkürler usta. Sorunsuz kullanıyorum sistemi şu an da.

Geri
Yukarı