Kablolu %60-65 klavye önerisi

Oblivion34

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. 3 senedir Corsair K95 Platinum kullanıyorum ve çok sıkıldım. Klavye masamda çok yer kaplıyor, çift tıklama sorunu yaşıyorum ve oyun oynarken mouse genellikle klavyeme çarpabiliyor. İndirimlerden Razer DeathAdder V3 Pro kaptım ve artık klavyeyi de değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum. Yurt dışı sipariş vermek istemiyorum garanti konusuna çok takıntılıyım Türkiye'den alabileceğim red Switch ayarında sesi rahatsız etmeyen model biliyor veya kullanıyorsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. Bütçe sınırım yok. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

HyperX Alloy Origins kullaniyorum, memnunum. Oyun, programlama, yazi yazma vs. her iste tatmin etti. Benim actigim konuyu alta birakayim belki biraz yardimci olabilir. Razer Huntsman Mini'lere de bakabilirsin, elindeki fareyle de uyumlu olur.

Daha önce kullandınız mı tuş yapısı biraz ince geldi ama güzelde indirime girmiş.

HyperX alloy Origins kullanıyorum, memnunum. Oyun, programlama, yazi yazma vs. her iste tatmin etti. Benim actigim konuyu alta birakayim belki biraz yardimci olabilir. Razer Huntsman Mini'lere de bakabilirsin, elindeki fareyle de uyumlu olur.

60 olanı mı kullanıyorsunuz 65 mi?

@Oblivion34 60 kullanıyorum ama 65 daha rahat olurmuş gibi.

Peki hocam uzun kullanım sonrası Switch'lerden tıkırtı gelme sorunuyla karşılaştınız mı? Var mı şikayetçi olduğunuz bir yönü? Aqua Switch olanın fiyatı da yüksek acaba değer mi yoksa red almak mı mantıklı sizce?
@GalaxySal450 hocam sizin de konu ile alakalı bilgilerinizden faydalanmak isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı