Kablolu Cloud 2 kulaklık yerine kulaklık önerisi

Akşam deneyeceğim fakat FPS oyunlarında pek verimli olacağını düşünmüyorum.

Açtığım konuyu takip etmenizi öneririm. Belki de Cloud 2 işinizi görecek 🙂

Neden kötü olduğunu düşünüyorsunuz? @Prometheus
Öncelikle spatial sound kapalıyken yani saf sesteyken kulaklığın ses seviyesi çok düşük ve kesinlikle ses kasmak vs. için uygun değil. Spatial Sound açıkken ve DTS gibi dış uygulamaları yüklediğinizde biraz kendine geliyor fakat bu sefer de ses bozuluyor ve boğuklaşıyor. Kesinlikle önermiyorum. Tek bir iyi yanı var; gerçekten şarjı çok uzun gidiyor. 120 Saat olayı gerçek yani. 2 Aydır bende sadece bir kere şarj ettim kulaklığı o da şarjı bitti diye değil evden çıkıyordum takayım da dolsun şarjı dedim.

Öncelikle spatial sound kapalıyken yani saf sesteyken kulaklığın ses seviyesi çok düşük ve kesinlikle ses kasmak vs. için uygun değil. Spatial sound açıkken ve DTS gibi dış uygulamaları yüklediğinizde biraz kendine geliyor fakat bu sefer de ses bozuluyor ve boğuklaşıyor. Kesinlikle önermiyorum. Tek bir iyi yanı var; gerçekten şarjı çok uzun gidiyor. 120 saat olayı gerçek yani. 2 aydır bende sadece bir kere şarj ettim kulaklığı o da şarjı bitti diye değil evden çıkıyordum takayım da dolsun şarjı dedim.

Açtığım konuyu takip edin kulaklığa dair faydalı bilgiler bulacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı