Kablolu Gamepad alınır mı?

ahmetsafa

Hectopat
Evet başlıkta belirttiğim gibi kablolu bir Gamepad almayı düşünüyorum. Ama bazı arkadaşlarım kablolu Gamepad bir süre sonra bayıyor dedi sizce biraz daha para ekleyip kablosuz Gamepad mi almalıyım?

Evet başlıkta belirttiğim gibi kablolu bir Gamepad almayı düşünüyorum. Ama bazı arkadaşlarım kablolu Gamepad bir süre sonra bayıyor dedi sizce biraz daha para ekleyip kablosuz Gamepad mi almalıyım?

Yani yattığın yerden oynamak gibisi yok bence. Oturarak oynicaksan pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama kablosuz la çok fark yoksa fiyat olarak kablosuz op.

Bu tamamen bütçeye bağlı bir soru. Kablolu ve kablosuz Gamepad kullanmış biri olarak kablosuz Gamepad'in gerçekten verdiği keyif bir başka oluyor. Rahatça hareket edebilmek 2-3 metre uzaktan oynayabilmek gerçekten zevkli. Bütçenizi arttırma şansınız var ise arttırın ve kablosuz alın. Fakat arttıramazsanız da kendinizi üzmeyin kaybettiğiniz o kadar da bir şey yok. Şimdiden hayırlı olsun :). İyi akşamlar dilerim!

Şimdi oynıycağın mesafe kısa ise baymaz, o kişi ile alakalı bir durum benim tavsiyem kablolu alman çünkü pil derdi yok oyun sırasında bitme derdi yok rahat yani.

Bütün kablosuz Gamepad'lar şarj olurken oynanabilir. Böylece 30 dakika şarjda oynadıktan sonra devam edebilirsiniz. Şahsen benim kullandığım Monster kablosuz Gamepad 1 saat şarj ile 8 saat gidiyor gayet kullanışlı :)

Geri
Yukarı