Trendyol'dan XBOX360 kablolu gamepad alınır mı?

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
Haftaya cuma kablolu Xbox 360 alacağım bilgisayar için ama Trendyol'dan bakıyordum güvenemedim. Yorumları okudum da. Orijinal diye replika falan yolluyorlarmış.
Zamanında bir kere almıştım kutusunu falan hatırlıyorum komple resmini bırakıyorum.
Bunu nereden bulabilirim güvenilir bir yer biliyor musunuz? İnternette resme ne koydularsa onu gönderen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-09-18-03-40-284_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-10-09-18-03-40-284_trendyol.com.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, zaten kablolu orijinal Xbox 360 kolu bulmak çok zor. Kablosuz olanlar bile replika çıkıyor. Bütçe kısıtlı ise alınabilir. Sonuçta uyum sorunu olmaz.

Orijinal 360 kolu bulamazsın zaten. Piyasada olan kolların hepsi sahte/ replika.
Geçmişte aldığım resimdekiydi. O da replikaysa şayet gayet iyi çalışıyordu ve orta Xbox düğmesine kadar iyiydi.
Trendyoldan baktıklarımda orta tuşta eampage falan yazıyor diyorlardı.
Resimdekinin bana tek bir problemi olmuştu çok kullandığım için analog tuşunun plastiği erimişti. Yoksa çok iyiydi. Bulabilir miyim acaba aynısından?
Bu arada başlığa soru işareti koymadım diye uyarı veren Admin'e seslenmek istiyorum.
Dostum hastalıktan geberiyorum kolumu zor kaldırıyorum şu yazdıklarımı 1 saate anca yazıyorum ne bu kuralcılık yahu az esnetiverin Kuzey Kore formu mu burası ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişte aldığım resimdekiydi. O da replikaysa şayet gayet iyi çalışıyordu ve orta Xbox düğmesine kadar iyiydi.
Trendyol'dan baktıklarımda orta tuşta eampage falan yazıyor diyorlardı.
Resimdekinin bana tek bir problemi olmuştu çok kullandığım için analog tuşunun plastiği erimişti. Yoksa çok iyiydi. Bulabilir miyim acaba aynısından?
Bu arada başlığa soru işareti koymadım diye uyarı veren adminciğime seslenmek istiyorum.
Dostum hastalıktan geberiyorum kolumu zor kaldırıyorum şu yazdıklarımı 1 saate anca yazıyorum ne bu kuralcılık yahu az esnetiverin Kuzey Kore forumu mu burası?

Evet o kol replika. Orijinal bulamazsınız zaten dediğim gibi.
Ayrıca kural kuraldır. Kimse sizin hasta olduğunuz bilemez bilse bile bizi ilgilendirmez. Technopat kuralları sayesinde bu konumda zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı