Kablolu interneti kablosuz yapma

Surrealist Kasap

Hectopat
Daha fazla  
Her Android kullancısı gibi internetsiz Android keyfi olmaz kanısındayım. Evimde internet var fakat başka birinden kablo çekmek suretiyle kullanıyorum interneti. Telefonumda da kullanmak istiyorum internetimi fakat internet 3. kattan geldiği için oradaki wireless modemi görmüyor telefon. Bu yüzden ben de alacağım bir cihazla interneti dağıtmak istiyorum.

Tp-Link TL-R402M 4-Port Kablo / DSL Router - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Sizce bu benim ihtiyacım olan şey mi? O değilse eğer yardımcı olur musunuz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşini rahatçana görür.

Ben mi mesajı yanlış okudum yoksa :)

Arkadaş kablo ile gelen interneti kablosuz yaparak telefonunu kablosuz ağ ile internete bağlamak istiyor. Bunun için sorduğu ürün TP-Link TL-R402M kablolu yönlendirici. Bu cihazın kablosuz ağ desteği yok ;) Yani telefonu kablosuz bağlayamaz.

Arkadaşın ihtiyacı olan şey bir kablosuz Router'dır. ASUS RT-N10E bu iş için ideal çözüm.

Solda yer alan mavi porta üst kattan gelen ethernet kablosunu takacaksınız:

e5JK3.jpg

Akabinde interneti hem kablosuz hem de kablolu olarak alabileceksiniz. Tabii taşıma internet ile sabit disk dönmez :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı