Kablolu oyuncu mouse önerisi

Bütçe
Sınırlandırma Yok

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Kablolu oyuncu mouse önerisi istiyorum. Eskiden kullandığım farenin adı Logitech G102'ydi. Uzun sene kullandım ve temassızlık yaptığı için bozuldu. Mouse da aradığım şey sadeliktir ve ele rahat oturmasıdır. İleri-geri tuşları, scroll, DPI ayarı, left-right Click olsa yeterlidir. Fiyat kısıtlandırmam yok, ben olsam bunu alırım çünkü şu özelliği var vs. yazarsanız sevinirim. Eski CS:GO oyuncusuyum, şu aralar Valorant oynamaktayım. Bilekten oynuyorum ve fingertip grip tutuşu ile oynuyorum.

Zowie EC2, hafif ergonomik bir mouse eline tam oturacaktır, ayrıca profesyonel oyuncular da kullanıyor bu fareyi.

Güzel bir fareye benziyor, bu aklım da olsun teşekkürler.

Hocam SteelSeries Rival 3 gözüm kapalı öneririm. 2 senedir aktif olarak kullanıyorum. Gerek tıklama hissiyatı, gerek Scroll'u gerek hassasiyeti her şey tam kıvamında. Sensörün takılıp beni üzdüğü hiç olmadı. Kaç senedir hep yanımda gezer gerek laptopla gerek masaüstünde kullanırım kablosu ince olmasına rağmen halen sapasağlam. Yazılım olarak fazlasıyla başarılı. Farenin her özelliğine yazılımdan erişebiliyorsunuz. Uygulamalara özel profil ataması yapabiliyorsunuz. Yurtta kablo sıkıntı yarattığı için uygun bir zamanda aynı farenin kablosuzunu alacağım. Kablolusu halen sağlam olduğu için bunu da kardeşime vereceğim.

Kısacası gayet başarılı bir mouse. Ellerim büyük olmasına rağmen elime oturuyor. Oyun oynarken pençe tutuşu yapıyorum gayet konforluyum. Elimi yatırsam bile bir rahatsızlık hissetmiyorum. Hafif denebilecek güzel ve sade bir mouse. RGB aydınlatması da gayet başarılı.

Hocam SteelSeries Rival 3 gözüm kapalı öneririm. 2 senedir aktif olarak kullanıyorum. Gerek tıklama hissiyatı, gerek Scroll'u gerek hassasiyeti her şey tam kıvamında. Sensörün takılıp beni üzdüğü hiç olmadı. Kaç senedir hep yanımda gezer gerek laptopla gerek masaüstünde kullanırım kablosu ince olmasına rağmen halen sapasağlam. Yazılım olarak fazlasıyla başarılı. Farenin her özelliğine yazılımdan erişebiliyorsunuz. Uygulamalara özel profil ataması yapabiliyorsunuz. Yurtta kablo sıkıntı yarattığı için uygun bir zamanda aynı farenin kablosuzunu alacağım. Kablolusu halen sağlam olduğu için bunu da kardeşime vereceğim.

Kısacası gayet başarılı bir mouse. Ellerim büyük olmasına rağmen elime oturuyor. Oyun oynarken pençe tutuşu yapıyorum gayet konforluyum. Elimi yatırsam bile bir rahatsızlık hissetmiyorum. Hafif denebilecek güzel ve sade bir mouse. RGB aydınlatması da gayet başarılı.

SteelSeries Rival 3'ü listeme ekleyeceğim. Çoğu kişi tarafından öneriliyor. Verdiğin bilgilere göre bana da uygun gibi istediğim tarz da bir mouse. Teşekkür ederim.

Rival 3 iyi değil. Viper Mini gecikme, kablo, skatez, switch olarak kat kat daha iyi. Bütçe varsa Param Güvende ile 2.El Xm1r öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zowie önermem.

Rival 3 iyi değil. Viper Mini gecikme, kablo, skatez, Switch olarak kat kat daha iyi. Bütçe varsa Param Güvende ile 2.el XM1r öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zowie önermem.

Teşekkürler buna da bakacağım, hiç duymadığım bir ürün.

Geri
Yukarı