KabloNET Altyapı Başvurusu Kabul Olur mu?

AliNesli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Binamızda KabloNET Altyapısı olmadığı için başvuru yapacağız. Dilekçe verdiler, benle birlikte 3 kişi daha imzaladı ve dilekçeyi vereceğiz. Sizce altyapı döşerler mi binamıza? Oradaki bayan pek olumlu görmüyorum ama siz yine de doldurun dedi onun için sordum. Toplam 4 kişi KabloNET istiyor, mağdur durumdayız bir sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet 5 GB 10 Mbps internete 25 TL isteyebilecek bir şirket. 60 TL'ye AKK'siz internet satan Türknet'i gösterin o isteyenlere.

KabloNet = Türksat = Uydunet. Uydunet ise yeni paketler yayınladı, altyapı istemeden önce o paketleri kesinlikle kontrol etmelisiniz. Ben olsam TürkNet'e başvuru yapardım.

Bölgene göre değişir eğer sokağında altyapı varsa kesinlikle binana kablo çekilir yakın bi bölgede varsa sokağından başka isteyenle olduysa yüksek ihtimalle çekilir fakat bu ikisinden biri değilse o zaman işin zor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı