Kablonet altyapı başvurusu

Lucy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 2000'li yılların sonundan beri Superonline fiber kullanıcısıyım ancak, son 1 yıldır aşırı olmak üzere erişim problemleri, ping, lag gibi sorunlar yaşıyorum. Kablonet'e geçmek istiyorum ancak birkaç problemim var. Binamda Kablonet'in fiber kutusu yok ancak karşımda ve çaprazımda 4 binada mevcut, tek problem aradan mahalle arası bir yol geçiyor olması kutu takılmadan da olsa kullanmak istiyorumç aradan kablo geçirtmeme engel olur mu? Onun haricinde TV ve telefon hizmetleri nasıl ailem TV+'ın geri sarma gibi özelliklerine çok alıştı kablo TV de bu mevcut mu? Yaşlı akrabalar yüzünden ev telefonunu iptal edemiyoruz numara değişiminin zorunlu olduğunu duydum- değiştirmek zorunda mıyız şu an? Superonline üzerinden VoIP olarak kullanıyoruz.

Kablonet altyapsı tamamen farklı olduğu için telefon numarası taşınmaz büyük ihtimalle ama eğer superonline'dan veya farklı bir firmadan aynı altyapı üzerinden yalın ev telefonu alabiliyorsan öyle kullanabilirsin diye tahmin ediyorum.

Kablonet altyapsı tamamen farklı olduğu için telefon numarası taşınmaz büyük ihtimalle ama eğer superonline'dan veya farklı bir firmadan aynı altyapı üzerinden yalın ev telefonu alabiliyorsan öyle kullanabilirsin diye tahmin ediyorum.
Kullandığımız numara ilk evimizden kalma ve 2009 dan beri VoIP olarak kullanılıyor mümkün ancak firma karşılamıyor olabilir.
:(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı