Turkcell Superonline vs Kablonet

Guds Vrede

Centipat
Daha bugün taahhüt yeniledik ama şansımıza mı diyeyim Superonline bölge sorumlusu geldi yanımıza. Biz bugün Kablonet ile 25 Mbps için 107 lira karşılığında anlaştık. Fakat az önce dediğim gibi kendisini bölge sorumlusu olarak tanıtan birisi geldi. Bize sunduğu demeyeyim de elinde ve internette olan kampanya 20 Mbps fiber internet hızı sunmak. Ben bu işlerden anlayan birisi değilim, ne yapmalıyım? Taahhüt bedelini kendilerinin karşılayacağını belirttiler.

Hangisi daha uygun olur bilmiyorum altyapı sorgulamada en fazla 61Mbps alabileceğim yazıyor. Superonline altyapı sorgulamasına girince fiber noktasında olduğumu söylüyor. Dediğim gibi fazla bir şey bilmediğim için bildiğim çoğu şeyi anlatmaya çalıştım başka söylemem gereken bir şey varsa lütfen sorun, anlatabildiğim kadar anlatayım. Kafam çok karıştı, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline Fiber'de FTTH ise gigabit internet bile kullanabilirsiniz. FTTB sistemlerde ise 200Mbps üstünü kullanan görmedim şu ana kadar. Taahhüt karşılama ise sizin cayma bedelinizi ödedikten sonra makbuzu Superonline'a fakslıyorsunuz ve sonrasinda sizin faturanızdan düşüyor. Oyun oynuyorsanız ping açısından superonline biraz daha iyi olabilir. Geçip geçmemek tamamen sizin isteğinize, ihtiyacınızın olup olmamasına ve kullandığınız servis sağlayacığınızdaki memnuniyetinize bağlı.

Geri
Yukarı