Kablonet altyapı ve internet sitesi

Larc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Kablonet'e geçmek istiyorum şu an Türk Telekom kullanıyorum ama 8 aydır DSL ışıgı yanmıyor TürkNet'e gittik altyapı hatası var size net veremeyiz diyorlar. Bu yuzden Kablonet'e gecmeyi düşünüyorum Kablonet'in altyapısı Türk Telekom'un mu yoksa kendi altyapısı mi var ve internet sitesi nedir? Malum fazla sahte site var.

İkisi de devlet kuruluşu olduğu halde birbirlerinden bağımsız çalışıyorlar. Öncelikle Türk Telekom'la görüşüp hattını iptal ettirip Kablonet'e geçebilirsin

Merhaba ben Kablonet'e geçmek istiyorum şu an Türk Telekom kullanıyorum ama 8 aydır DSL ışıgı yanmıyor TürkNet'e gittik altyapı hatası var size net veremeyiz diyorlar. Bu yuzden Kablonet'e gecmeyi düşünüyorum Kablonet'in altyapısı Türk Telekom'un mu yoksa kendi altyapısı mi var ve internet sitesi nedir? Malum fazla sahte site var.

Kablonet interneti televizyon hattı üzerinden veriyor, diğerleri telefon. Kendi altyapısı var yani. Genelde çok iyi internet hızı veriyor ama almadan önce kullanan varsa etrafında nasıl olduğunu sor çünkü bölgeden bölgeye değişebiliyor memnuniyet.

Yeni konular

Geri
Yukarı