Kablonet altyapısı üzerinden Superonline nasıldır?

samed.d1

Hectopat
Daha fazla  
Bu ayın 9'unda Kablonet başvurusunda bulundum modem stok sorunu var kısa sürede gelirler dediler. İnternette şikayet var BTK her yere yazdım şikayet aciliyetimi üniversite derslerine giremiyorum. İlgilenen yok, tam 3 hafta oldu bugün gittiğimde ise mart nisanı bulur diyor. Sıfır modemin gelmesi gel de kanser olma. Koca firmada tedarik sorunu var, dedemin üstüne alacağım. Tanıdık arkadaş çalışıyor Superonline'de TV Plus dahil 35 Mbps sınırsız. Engelli indirimli 84 TL. Sizce nasıl memnun musunuz Superonline'den? Önerir misiniz? Çok sayıda şikayet var Kablonet'te?

Bu ayın 9'unda Kablonet başvurusunda bulundum modem stok sorunu var kısa sürede gelirler dediler. İnternette şikayet var BTK her yere yazdım şikayet aciliyetimi üniversite derslerine giremiyorum. İlgilenen yok, tam 3 hafta oldu bugün gittiğimde ise mart nisanı bulur diyor. Sıfır modemin gelmesi gel de kanser olma. Koca firmada tedarik sorunu var, dedemin üstüne alacağım. Tanıdık arkadaş çalışıyor Superonline'de TV Plus dahil 35 Mbps sınırsız. Engelli indirimli 84 TL. Sizce nasıl memnun musunuz Superonline'den? Önerir misiniz? Çok sayıda şikayet var Kablonet'te?

Ben de üniversite öğrencisiyim ve taşınma durumum oldu. Taşındığım yerde internet altyapısı olmadığını biliyordum fakat zaten aklımda 4.5G modem ile çalışan altyapısız internet almak vardı. Taşındıktan sonra başvurduğumda bana söyledikleri şey bulunduğum bölgenin uygun olmadığıydı. Taşınabilir ve "altyapısız" bir internet için adrese göre karar vermek ne kadar saçma geliyor anlatamam. Neyse okulumu dondurmak zorunda kaldım. Bu sürede 2 kere cimer üzerinden BTK'ya yazdım ben de ama söyledikleri şey hep aynı; gerekli görüşmeler yapıldı, yazışma gerçekleştirildi vs.
Türk Telekom buraya saha dolaplarını yerleştirmiş gittim bizzat kontrol ettim var mı yok mu diye ama kablolama bitmediği için satışa sunulmamış deyip duruyorlar. Ben de senin gibi çaresizce bekliyorum yani. Bence herhangi bir internet alma şansın varsa al derim.

Geri
Yukarı