Kablonet DNS sunucusu yanıt vermiyor

Toprak Arslan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, son bir haftadır kısa süreli olmak şartıyla internet kesintileri yaşamaktayım fakat bugün 3-4 saattir internet erişimi sağlayamıyorum. Bağlantıların hepsi doğru ve tamamlanmış durumdadır. Modemde DS ışığı yanıp sönüyor. Lan ışığı turuncu yanıyor. Us ve Online ışıkları hiç yanmıyor. Kablonet kullanan arkadaşlar aynı deneyimi yaşadıysa yardımcı olabilirlerse sevinirim. Teşekkürler.

Daha önce başıma gelmişti. Kablonet'e bildirmiştim. Benim altyapımda bakım olduğunu söylemişlerdi. Bende de sizin gibi kısa kesintiler ve ara sıra internet hızı düşüşü yaşıyordum. Kablonet'e ulaşıp bilgi alın. Farklı bir durum varsa bilgi verirler.

Us antenin ortasındaki demirin bağlı olup olmadığını, DS ise kablonun etrafındaki telin bağlı olup olmadığını gösterir. Online aboneliğin açık olup olmadığını gösterir. Yani sinyal yok.

Apartmanın bazı katlarında otomatlarla ilgili bir sıkıntı olduğu bilgisine ulaştım. Sıkıntının başladığı andan itibaren bende internet kesintisi mevcuttu. Otomatlar düzelince ya da Kablonet'i aradığımda sevk edildiğim teknik ekip bölümünün destekleriyle internet erişimine ulaşmış bulunmaktayım. Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Apartmanın bazı katlarında otomatlarla ilgili bir sıkıntı olduğu bilgisine ulaştım. Sıkıntının başladığı andan itibaren bende internet kesintisi mevcuttu. Otomatlar düzelince ya da Kablonet'i aradığımda sevk edildiğim teknik ekip bölümünün destekleriyle internet erişimine ulaşmış bulunmaktayım. Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.
Sevindim. İyi sosyaller. :)

Geri
Yukarı