Kablonet fiber vs. Turkcell Superonline fiber

KomutanLogar0

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben bir Türk Telekom kullanıcısıyım ve birkaç güne Türk Telekom'la olan taahhüdümüz bitiyor. Pek memnun kalmadığım için Superonline fiber ya da Kablonet fibere geçmeyi düşünüyorum. İkisinin de fiber altyapısı oturduğum yerde var. Bugün zaten bununla ilgili konu açmıştım TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum ancak ne yazık ki oturduğum yerde TurkNet altyapısı yokmuş. Her neyse sizce Kablonet fiber mi yoksa Superonline fiber mi? Çok fazla Online oyun oynarım ve çok fazla YouTube'dan video izlerim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba, ben bir Türk Telekom kullanıcısıyım ve birkaç güne Türk Telekom'la olan taahhüdümüz bitiyor. Pek memnun kalmadığım için Superonline fiber ya da Kablonet fibere geçmeyi düşünüyorum. İkisinin de fiber altyapısı oturduğum yerde var. Bugün zaten bununla ilgili konu açmıştım TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum ancak ne yazık ki oturduğum yerde TurkNet altyapısı yokmuş. Her neyse sizce Kablonet fiber mi yoksa Superonline fiber mi? Çok fazla Online oyun oynarım ve çok fazla YouTube'dan video izlerim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
FTTB Superonline fiber kullanıyorum Bursa'da oturduğum halde İstanbul sunucularında ping değerim yaklaşık 7-8-9

Kablonet fiber'i öneririm. Fakat yaşadığın şehir internet performansına etki edebilir. İstanbul'a yakınsan veya İstanbul'da yaşıyorsan Kablonet'i öneririm. Ama Doğu Anadolu gibi yerlere Netspeed'i öneririm. Turkcell'i hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.

Kablonet Fiber'i öneririm. Fakat yaşadığın şehir internet performansına etki edebilir. İstanbul'a yakınsan veya İstanbul'da yaşıyorsan Kablonet'i öneririm. Ama doğu Anadolu gibi yerlere NetSpeed'i öneririm. Turkcell'i hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.

Ankara'da yaşıyorum. İnternet performansı nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı