Kablonet kampanya yükseltmek isterken aboneliğimi iptal etti

Dediydi dersin

Decapat
Daha fazla  
Dün 2 yıl sözleşme yenilemek için mevcut müşteriye özel kampanyasına başvurdum. Geçiş yapıldı tamam. Daha sonra tekrar arayıp üst kampanyaya geçiş istedim. Aynı gün yapamadıklarını ertesi gün aramamı söylediler. Bu sabah tekrar müşteri hizmetlerini aradım. 2 yıl sözleşmeli mevcut müşteriye özel 4'ü 1 arada kampanyasına geçeceğimi ilettim. 10 dakika bilgilendirme vs derken telefon görüşmesi birden kesildi (benim tarafımdan değil telefon çekiyor ve şarjım var). Daha sonra tekrar aradım, başka müşteri hizmetlerine sordum böyle böyle kampanya geçişi yapacaktım ama görüşme birden kesildi yardımcı olur musunuz diye. Bu sefer 2. müşteri temsilcisi kampanya geçişinde cayma bedelinin olacağını, dünkü kampanyayı iptal edeceğini söyledi. Ona bile tamam onaylıyorum dedim, kampanyayı iptal etti.

Bakın işin garipliği burada yeni kampanyayı yaparken müşteri temsilcisinden ses gelmedi. 2 dakika bekledim telefon kapanmıyor ama karşıdan da ses gelmiyor. Orada mısınız, bekliyorum dedim halen ses yok. Telefonu kapattım, bir daha aradım. 3. müşteri temsilcisi aboneliğin iptal edildiğini, başka kampanyanın yapılmadığını söyledi. Durumu iptal birimine ilettiler. Ayrıca müşteri temsilcisinden şikayetçi oldum ve BTK'ya durumumu ilettim. Düşünün kampanya yükseltmek için firmayı arıyorsunuz. Aboneliği iptal edip evde internetsiz ve TV'siz bırakıyorlar. Uzun yazı oldu kusura bakmayın ama dikkat edin sizin başınıza gelmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı