Kablonet modem nereden alınır?

Altyapınız DOCSIS koaksiyel mi GPON fiber mi?

Önerdiğiniz modem xDSL için, DOCSIS veya GPON için kullanılamaz.
Ayrıca önerdiğiniz modem, kullanabileceğiniz en dandik modemlerden biri.

Wi-Fi kötü olabilir ama onun içinde Broadcom çip var Asus/keeneticin kullanmadığı Broadcom çip hani :). Cihazı bende kullandım Wi-Fi hariç çok kaliteli cihaz.

Wi-Fi kötü olabilir ama onun içinde Broadcom çip var Asus/keeneticin kullanmadığı Broadcom çip hani :). Cihazı bende kullandım Wi-Fi hariç çok kaliteli cihaz.

1) Önerdiği cihaz KabloNet altyapısı ile uyumsuz, kullanamaz.
2) Wi-Fi için kullanılacak cihazın Wi-Fi performansı berbatsa geri kalan özelliklerin hiçbir anlamı yok.

O cihaz sadece 2.4 GHz Wi-Fi 4 destekliyor.
2.4 GHz Wi-Fi 4 teknolojisi artık tarih oldu, dinozor teknolojisi.

1) önerdiği cihaz Kablonet altyapısı ile uyumsuz, kullanamaz.
2) Wi-Fi için kullanılacak cihazın Wi-Fi performansı berbatsa geri kalan özelliklerin hiçbir anlamı yok.

O cihaz sadece 2.4 GHz Wi-Fi 4 destekliyor.
2.4 GHz Wi-Fi 4 teknolojisi artık tarih oldu, dinozor teknolojisi.

Tarih olmadı Türkiye'de yaşıyoruz ve çoğu evde hala 5 GHz modem yok. Ben Wi-Fi 6 modem aldım mesela ama kimse ne olduğunu bilmiyor genelde. DOCSIS ile uyumlu değil zaten öneren arkadaş neden önermiş anlamadım.

Tarih olmadı Türkiye'de yaşıyoruz ve çoğu evde hala 5 GHz modem yok. Ben Wi-Fi 6 modem aldım mesela ama kimse ne olduğunu bilmiyor genelde. DOCSIS ile uyumlu değil zaten öneren arkadaş neden önermiş anlamadım.

2.4 GHz Wi-Fi 4 artık ölü teknoloji, elde kalan cihazlar Türkiye gibi fakir ülkelere yollanıyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı