Kablonet nasıldır?

Ne bu arama isteği anlamadım. Neyse 1000 Mbps desteklemiyormuş o yüzden Kablonet geçmeyeceğim. TurkNet daha mantıklı. Eki Görüntüle 1473142

Fiber altyapı dediği şey, eve kadar fiber değil, binaya kadar fiber. Çeşitli cihazlar ile fiber bağlantısı koaksiyel (anten) kablosuna geçiriliyor. O yüzden 100Mbps üstü alamazsınız. Keşke Kablonet böyle yapmasaydı.

20 Mbps nedir?
Screenshot_20220803-163643_Chrome.jpg

Bana belirli saatlerde hız bu olacak gibi geliyor.
Yok belli internet tarifeleri hariç hız kesintisi yaşanmıyor. Örneğin ''Akıllı sınırsız 100 Mpbs internet kampanyası''nda akşam saat 19:00-00:00 arası download hızınız 25 Mpbs'e düşüyor. Onun dışında hız düşüşü yapılan paket bulunmuyor bildiğim kadarıyla.

Yok belli internet tarifeleri hariç hız kesintisi yaşanmıyor. Örneğin ''Akıllı sınırsız 100 Mpbs internet kampanyası''nda akşam saat 19:00-00:00 arası download hızınız 25 Mpbs'e düşüyor. Onun dışında hız düşüşü yapılan paket bulunmuyor bildiğim kadarıyla.

Bu tarife 25 Mpbs download hızında.

Türksat Kablonet Tarifeleri - Uydunet İnternet Ücretleri

Buradan dilediğiniz tarifenin fiyatlarına bakabilirsiniz. Sınırsız tarifeler başlığı altındaki size uygun fiyatlı tarifeyi seçebilirsinz. Ancak baya pahalılaşmış fiyatları gerçekten. İyi ki 24 aylık taahhütüm var sabit fiyat ödüyorum.

Hocam ücretlendirme kısmına bakın.
Maalesef şuan ücretleri pahalı ancak hizmetlerine diyecek lafım yok. Ben şuan 50 Mpbs Download, 20 Mpbs Upload paketine 206 TL ödüyorum. Üstelik hız düşümü olmadan 300 TL gibi bir fiyatı var. :) Yeni abonelere göre yüksek fiyatlar biraz.

Geri
Yukarı