Kablonet nasıldır?

MarealX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mahallemize Superonline ve Kablonet fiber altyapısı geldi. Şimdi TurkNet'te 16Mbps alıyorum. O yüzden Kablonet'ya da Superonline geçmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mıdır? Kablonet'ya da Superonline nasıldır? Kopmalar filan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanıyorum. Fena değil. Bazen hız konusunda sıkıntı oluyor ya da Mbps düşük çıkıyor. Ama yakın zamanda sıkıntı olmadı. Kopma da neredeyse hiç.

KabloNet geçebilirsiniz, Erzincan'da DOCSIS (koaksiyel kablo) altyapısı ile kullandığım 3 sene boyunca hiç sorun yaşamamıştım.

DOCSIS yani koaksiyel kablo altyapısı varsa en fazla 100 Mbps alabilirsiniz.
GPON fiber altyapısı varsa 1000 Mbps'ye kadar paketler alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kablonet fiber optik kabloyla mı fiber sağlıyor? Mesela bende de Kablonet fiber altyapısı var fakat koaksiyel kabloyla geliyor.

Kablonet fiber optik kabloyla mı fiber sağlıyor? Mesela bende de Kablonet fiber altyapısı var fakat koaksiyel kabloyla geliyor.
2021 başından sonra kurulan yeni altyapılar tamamen fiber diye biliyorum. Ama eskiden kurulan altyapılar koaksiel olduğu için çoğunluk öyle. Koaksiyel olanların bazıları da apartmana kadar fiber (FTTB) ya da FTTC oluyor. Apartmana koaksiyel kablo ile gelen bağlantılar da var yani.

KabloNet geçebilirsiniz, Erzincan'da DOCSIS (koaksiyel kablo) altyapısı ile kullandığım 3 sene boyunca hiç sorun yaşamamıştım.

DOCSIS yani koaksiyel kablo altyapısı varsa en fazla 100 Mbps alabilirsiniz.
GPON fiber altyapısı varsa 1000 Mbps'ye kadar paketler alabilirsiniz.

Önerebileceğiniz bir paket filan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kampanyası gene iyi olur müşteri temsilcisiyle konuşunca da ayarlıyor altın sinema filan zevk meselesi sildirebiliyorsun ama akıllı sınırsız almayın gece 50Mbps
olan interneti 20Mbps yapıyorlar. Bilseydim önceden babamı uyarırdım ondan ucuz yani siz öyle hata yapmayın.

Geri
Yukarı