Kablonet nasıldır?

frukoin

Kilopat
Ben Kablonet'i diğer sağlayıcılar gibi yer altındaki altyapılardan İnternet sağladığını zannediyordum. Oysa ki öyle değilmiş. İnternet bize TV mantığı ile geliyormuş. Kullananlarınız varsa tecrübelerinizi aktarabilir misiniz, memnun musunuz? Aldığınız indirme ve yükleme hızları nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Kablonet'i diğer sağlayıcılar gibi yer altındaki altyapılardan İnternet sağladığını zannediyordum. Oysa ki öyle değilmiş. İnternet bize TV mantığı ile geliyormuş. Kullananlarınız varsa tecrübelerinizi aktarabilir misiniz, memnun musunuz? Aldığınız indirme ve yükleme hızları nedir?
Mükemmeldir. Hem ucuz, hem sorunsuz hem de %100 devlet markası.

4 yıla yakın bir süredir kullanıyorum, beni neredeyse hiç üzmediler. Ortalama 98 Mbps indirme, 8 Mbps yükleme hızına sahibim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 81
Evimdeki Türk Telekom bakır internet bozuldu ve 3 aydır yeni port bekliyorum, her gidişimde 15 gün sonra diyorlar ama en son mahkemeye vereceğim dedim 30 temmuz dediler. Bunlar kadar karaktersiz kansız firma yok. Direkte ankastre kutusu olacakta, bakır yama olacakta, eve kadar kablo çekilecekte yani ölme eşşeğim ölme. Başka şehirde bir yakınım yanındayım şuan, binada KabloNet varmış başvurmuş, gelip duvardan bir delik açıp kablo çekmişler sadece 1 tane çanak kablosu gibi tek damar kalın bakır kablo var, onun ucuna TV ve İnternet olarak çoğaltıcı takılı. Bir kablo modeme gidiyor, diğer kablo TV cihazına gidiyor. İnternet 100 Mbps, 7 ping, akşam 7-8'den sonra 24 Mbps düşüyor. TV FULL HD yayın ve kanallar. Sıfır kopma ve kaliteli internet. Ne yapsalar büyükşehire yapıyorlar, bu en büyük şerefsizliktir. Vergiyi boşa veriyorum. 100 Mbps + TV, modem kirası dahil 100 lira bir şey. Bedava resmen. Upload 4.5-5 Mbps alıyor, TTNET 3 Mbps upload veriyor ve 20 GB kota koyuyor, 20 GB sonrası 2 Mbps düşüyor. Dolandırıcılık işte.
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı