Kablonet nasıldır?

Nerede oturuyorsun veya 100 Mbps'lik her pakette bu hızı sağlıyorlar mı altyapı varsa?
Altyapıyı aynı şekilde yapıyorlar ve herkes 100 Mbps alabiliyor. TT gibi bir yerde direkten diğer yerde FTTH gibi zırvalıklar yok. KabloNet sadece apartman ve büyükşehirlerde var o konuda kötü firma.

Ben Kablonet'i diğer sağlayıcılar gibi yer altındaki altyapılardan İnternet sağladığını zannediyordum. Oysa ki öyle değilmiş. İnternet bize TV mantığı ile geliyormuş. Kullananlarınız varsa tecrübelerinizi aktarabilir misiniz, memnun musunuz? Aldığınız indirme ve yükleme hızları nedir?

Kablonet 100 Mbps saniyede rahat 10 MB indiriyorum efsanedir

Nerede oturuyorsun veya 100 Mbps'lik her pakette bu hızı sağlıyorlar mı altyapı varsa?
Bolu'da oturuyorum. 100 Mbps paket alıp düşük hız alana ben rastlamadım, başvuru yaparken size verebilecekleri hızı söylüyorlar. Kablonet fiber bölgede ve binanızda varsa 100 Mbps'i sorunsuz veriyorlar diye biliyorum. Dediğim gibi müşteri hizmetlerini arayıp ya da bölgedeki abone merkezine gidip kesin bir bilgi alsanız daha sağlıklı olur. Normalde paketler 100/5 şeklinde, yükleme hızını +ücret ödeyerek yükseltiyorum 10-15 lira gibi bir tutarı vardı.

Bolu'da oturuyorum. 100 Mbps paket alıp düşük hız alana ben rastlamadım, başvuru yaparken size verebilecekleri hızı söylüyorlar. Kablonet fiber bölgede ve binanızda varsa 100 Mbps'i sorunsuz veriyorlar diye biliyorum. Dediğim gibi müşteri hizmetlerini arayıp ya da bölgedeki abone merkezine gidip kesin bir bilgi alsanız daha sağlıklı olur. Normalde paketler 100/5 şeklinde, yükleme hızını +ücret ödeyerek yükseltiyorum 10-15 lira gibi bir tutarı vardı.

Ya iyi güzel de şu akıllı sınırsız olayını pek beğenmedim yani eve geleceğim zaten saat 4-5 ancak 2-3 saat 100 Mbps olur bir de hafta sonları.

Yeni konular

Geri
Yukarı