Kablonet vs Millenicom

381258

Hectopat
Daha fazla  
Kablonet mi, Millenicom mu? Mecbur bunlardan ikisinden birini seçmem lazım, öneriniz nedir? Bu arada Kablonet'ten altyapı sorguladığımda fiber var diyor fakat kaç Mbps onu söylemiyor. 16 mı, 70 mi, 50 mi bilemiyorum. Nereden öğreneceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber varsa hız limiti yüksektir muhtemelen. Kablonet çok iyi bu arada Millenicom'a göre.

Kablonet kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Tek sıkıntısı modeminde WİFİ biraz kötü (en azından bendeki) onu da router bağlayarak çözebilirsiniz.

9 Yıllık Kablonetli olarak kesinlikle kablonet öneririm fiyatını fazlasıyla hak ediyor hizmet ve teknik destek açısından da bir numara

Kablonet mi, Millenicom mu? Mecbur bunlardan ikisinden birini seçmem lazım, öneriniz nedir? Bu arada Kablonet'ten altyapı sorguladığımda fiber var diyor fakat kaç Mbps onu söylemiyor. 16 mı, 70 mi, 50 mi bilemiyorum. Nereden öğreneceğim?

İkisi de çok iyi ben olsam şartlar eşit olsa Millenicom derdim. :)

Kablonet Türkiye'nin en iyi servis sağlayıcısıdır. Hangi hızda sözleşme yaparsanız onu alırsınız. 100 Mb/ps ye kadar verebiliyor.

Geri
Yukarı