Millenicom vs Kablonet

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Altyapım Millenicom altyapısında 8 upload veren paketi destekliyor. O paketin hızı 100 Mbps altyapım 70 destekliyor. 125 TL o paket. Bir de Kablonet var. Kablonet 16Mbps. Babam 95 TL olduğu için Kablonet diyor. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi cimri bir insansan 95 liralığı al 1 ay sonra iptal etmeye çalışıp muhtemelen 250 lira öde, yok sen mantıklı bir insansan sanırım 125 liralık paketi alacağına eminim.

Bunu bir türlü anlatamadım. Aslında TurkNet istiyordum ama onu da 140 TL olduğu için kabul etmedi. Ben de dedim bari aynı hızı 125 TL'ye alalım. Buna da pek yanaşmadı. Anlayabiliyorum aslında para önemli ama 16 Mbps de bu devirde gerçekten bir hiç.

Bunu bir türlü anlatamadım. Aslında TurkNet istiyordum ama onu da 140 TL olduğu için kabul etmedi. Ben de dedim bari aynı hızı 125 TL'ye alalım. Buna da pek yanaşmadı. Anlayabiliyorum aslında para önemli ama 16 Mbps de bu devirde gerçekten bir hiç.

Şuradaki firmaları gösterin bakalım, belki ortak bir çıkar sağlayabiliriz.

Millenicom da sürekli olarak zam yaptığından o da çekilecek çile değil, ben söyleyeyim.

Geri
Yukarı