Millenicom vs Kablonet

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
1660133256632.png

1660133271119.png

Biraz yardımcı olursanız sevinirim Kablonet sokağın altına geldi kablo falan çakmıştı 5-6 ay önce ve lağam kapakları da falan var resmi altaypısı arayıp sorgulucam ama sizce hangisini tercih etmeliyim tryhard oyun oynuyorum ping ve akıcılık önemli benim için VDSL altyapsı var fiber galiba bak sorgulucam Kablonet'e.

Kablonet sakın almayın. Oyunlarda ve genel kullanımda aşırı paket kaybı ve ping oluyor. Bir sürü değerlendirme var internette okuyabilirsiniz.
Comnet önerebilirim.

Kablonet öneririm ben herhangi bir ping sıkıntısıyla karşılaşmadım. Yıllardır kullanırım ve bu zamana kadar üç kere arıza kaydı açtım üçünde de aynı gün ya da ertesi günü çözdüler.

Kablonet öneririm ben herhangi bir ping sıkıntısıyla karşılaşmadım. Yıllardır kullanırım ve bu zamana kadar üç kere arıza kaydı açtım üçünde de aynı gün ya da ertesi günü çözdüler.

Kablonet Max 25 veriyormuş az önce TurkNet ise 35 dedi ne yapsam bilemiyorum biraz satmaya ısrarcılardı galiba turknet alacağım.

Kablonet Max 25 veriyormuş az önce TurkNet ise 35 dedi ne yapsam bilemiyorum biraz satmaya ısrarcılardı galiba TurkNet alacağım.

Superonline'de 35 mb 1 yıl taahhüt dediler 175 TL.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı