Kablonet vs Netspeed

Glottis

Decapat
Türk Telekom'dan olan iki senelik taahhüt bittiğinden sonlandırıp başka bir firmaya geçmek istiyorum.

Biraz kendim araştırdım ve Kablonet vs Netspeed arasında kaldım. 100-120 TL civarı olmasını istediğimden TurkNet'i atladım.

Bu iki firmanın sitesinde yazana göre yaşadığım yerde VDSL / 99 Mbps destek varmış.

Kablonet bu paket ile Netspeed'in bu paketi arasında kaldım.

Sizce hangisi daha iyi?

Bunun konusu bile açılmamalı bana kalırsa. Tabii kii Kablonet fiber hizmet varken neden VDSL kullanayım 9-10 senelik kullanıcı olarak kullanıyorum yeni taahhüt yaptırdım memnun olmasam kullanmam ping değerleri vs çok iyi 2-3 sene VDSL yanında kullandım boşa para ödüyormuş gibi geldi kapattırdım.

Türk Telekom'dan olan iki senelik taahhüt bittiğinden sonlandırıp başka bir firmaya geçmek istiyorum.

Biraz kendim araştırdım ve Kablonet vs Netspeed arasında kaldım. 100-120 TL civarı olmasını istediğimden TurkNet'i atladım.

Bu iki firmanın sitesinde yazana göre yaşadığım yerde VDSL / 99 Mbps destek varmış.

Kablonet bu paket ile Netspeed'in bu paketi arasında kaldım.

Sizce hangisi daha iyi?

Kablonet'i tercih ederim.

Ayrıca bu paketi almanızı öneririm 25-35-50-75-100 gibi internet seçiminize göre fiyatlandırma çıkıyor.

Ayrıca bu paketi almanızı öneririm 25-35-50-75-100 gibi internet seçiminize göre fiyatlandırma çıkıyor.

Ya da Son Sürat Fiber Kampanyası | Kablonet 2022 Kampanyası.

Kablonet altyapınız yoksa kablonet almak en mantıksız karar olur. Eğer kablonet altyapınız varsa kablonet alın eğer tt altyapısı varsa netspeed alın.

Çoğu kişi yorum yapmadan önce verilen linklere girip bakmamış bile...

Konu sahibi Kablonet alacaksa 16 Mbps Merhaba Kablonet Kampanyasını alacakmış. Diğer seçenek ise 35 Mbps Netspeed VDSL2.

Hadi buyurun Kablonet'in verdiği 16 Mbps ADSL'i şimdi övün... Üstelik altyapısı 99 Mbps destekliyormuş.

Oturduğum yerde Kablonet Türk Telekom'un altyapısını kullanıyormuş. Hem taahhüt olmamasından hem de diğer yorumlardan dolayı galiba Netspeed'i tercih edeceğim.

Geri
Yukarı